Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mitől lehet, hogy egy kutyakoz...

Mitől lehet, hogy egy kutyakozmetikus eddig jól nyírt meg egy kutyát és most eléggé hanyag munkát végzett?

Figyelt kérdés

10 éve egy kozmetikushoz járunk, a környéken ő tudta a legszebben lenyírni a bichonomat, tavasszal voltunk akkor is szépen volt lenyírva, megint elvittük kb 1 hónapja, mert nagyra nőtt a szőre, viszont a pofája úgy nézett ki mint ha vagy életlen ollóval lett volna nyírva vagy nem tudom, a lábán is eléggé cakkos lett a szőr, itthon én igazítottam meg..

nem tudom,mi lehetett a gond..

illetve 600 ft-al olcsóbb is volt mint tavasszal..


2012. szept. 2. 14:29
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Alul vannak fizetve, és leszarják.
2012. szept. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
ja és a fáradtság sem lehetett ,mert reggel vittem ő volt az első kutya..
2012. szept. 2. 14:30
 3/13 A kérdező kommentje:
saját kozmetikája van szóval ő a főnök és nincsenek beosztotjai ,tenyésztő is és sok vendége van!!
2012. szept. 2. 14:31
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy egyszerűen nem tudott aludni, családi okok, kérdezz rá, hátha felvidítja :)
2012. szept. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
79%
Az is lehtett, h tényleg életlen volt az olló és a gép is. De ne felejtsd el, ő is ember, ő i hibázhat. Esetleg tanulója nincsen?
2012. szept. 2. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
attól, hogy a kutyusod volt az első ügyfele, lehetett fáradt; nem tudott aludni, családi problémák, válság, ki tudja?
2012. szept. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

sz@r napja volt:) legközelebb, ha viszed, kérdezd meg nyírás előtt, hogy "amúgy hogy aludtál?" :D

Amúgy az is lehet, hogy a kutyád volt türelmetlen, és nyűgös, és ezért nem tudta olyan szépen megcsinálni.

2012. szept. 2. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
61%
Első, a kozmetikusok maszekok, ők határozzák meg az árakat. A mi kozmetikusunk nekem baráti áron csinálja 3000 ezerért, és egy óra alatt végez. Ha sokan mennek, akkor egy nap 6-7 kutyát is meg tud csinálni. Ha csak a 3000 forinttal számolok, akkor is durván jó napi fizetés, még ha a rezsit, anyagköltséget levonom, akkor is.
2012. szept. 2. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

tudom,hogy hibázni emberi dolog,csak furcsa volt,mert 10 év alatt egyszer sem volt cakkos a kutyám (egy évben 2x-3x viszem)

amúgy nagyon nyugodt,mindig sétálva megyünk oda 20 perc mire oda érünk szóval ő biztos nyugodt volt, mondjuk én azon gondolkodtam,hogy lehet az olló volt a ludas..

neki nincsenek tanulói..


azt tudom,hogy néha a közeli kutyasuliból mennek oda kozmetikusok ,de ők csak a sulis kutyákat nyírják,meg amelyik nagyon kezelhetetlen, nagy a hely több asztal van..de most egyedül volt..


na mindegy csak kíváncsi voltam a véleményetekre..

nem hibáztatom,szóval ezek után is oda járok majd,mert nagyon kedves velünk és kutyákkal egyaránt :)

lehet az olló, vagy egyszerűen csak rossz napja volt..

2012. szept. 2. 15:19
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem egyszerűen csak nem sikerült neki. Lehet tényleg fáradt volt vagy valamiért nem tudott igazán a munkájára koncentrálni. 10 évente 1x elfogadható. :)
2012. szept. 2. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!