Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi baja lehet a kutyusomnak?

Mi baja lehet a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
8 hónapos havanese. Oltásait megkapta,féregtelenítem.Royal canin tápot eszik és húst,zöldséget. Jól táplált,általában le sem lehet ültetni.Mostanában egész nap ásít,fekszik. Még 40 fokban is aktívabb volt.Napközben nem,de este eszik és kevesebbet iszik,mint szokott. Alig bírom egy kis játékra rávenni. Valami történik vele ebben a korban,vagy kezdjek el aggódni? Volt nálunk állatorvos múlt szerdán teljesen más okból,említettem neki,de azt mondta,hogy semmi baja,mondjuk pont játékban volt a kutya.
2012. szept. 3. 10:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Kistestű 8hónapos kutya már lassan felnőtt. Ennyi az egész valószínű.
2012. szept. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Komolyodik a kis drága?:) Nem volt még kölyökkutyám.
2012. szept. 3. 10:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Kan v szuka?
2012. szept. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha szuka, akkor esélyes, hogy hamarosan tüzelni fog. Az meg szokta viselni némelyik kutyát.
2012. szept. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
hát ha ez a változás hirtelen következett be én azért elvinném a dokihoz egy kivizsgálásra.
2012. szept. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!