Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyire szokványos dolog az,...

Mennyire szokványos dolog az, hogy ivarzáskor a fiúkutya az ellenkező irányból (a feje felől) hágja meg a lánykutyát?

Figyelt kérdés

Már nagyon sokszor láttam, de még mindig nem bírom megállni röhögés nélkül, mikor elkapja az első lábaival és az alsó testrészével a fejét taszigálja. :DDD

Aztán van úgy, hogy közben ügyesen átfordítja és egy kicsit hátulról is csinálja, utána megint elölről. :DDD


2012. szept. 4. 17:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Tapasztalatlan.
2012. szept. 4. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 petrusi ***** válasza:
55%

Nagyon-nagyon vicces, de tényleg-.-

Tenyésztő vagy(mondjuk, akkor nem kérdeztél volna ilyet, főleg nem röhögnél rajta)?Ha nem, akkor ivartalanítva vannak a kutyáid?Mit jelent az, hogy fiú- meg lánykutya?Én csak a szuka és a kan jelentését ismerem...Kifejtenéd?

2012. szept. 4. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

2-es:


Kanra és szukára gondoltam, csak spontán így írtam. A kan már ivartalanítva van egy ideje, de előtte is ezt csinálta. Távolról sem vagyok tenyésztő, nem is értek annyira a kutyákhoz, csak annyira, amennyire éppen szükséges.

2012. szept. 4. 17:29
 4/4 petrusi ***** válasza:
32%

Hát, mivel gondolom, hogy egyszer sem fedezett még az ivartalanítás előtt, akkor biztosan azért, mert tapasztalatlan.De még mindig nem értem, hogy mezen a vicces.Mondjuk eléggé zavarbahozó,de szerencsétlen akkor sem vicces.Így már teljesen szokványos, ezen nem kell meglepődni.

Nem akarok beleszólni, de a szukát is ivartalanítanod kéne, ha a tied.Egészségügyi szempontból.

Most mondhatnám, hogy büszke vagyok rád,hogy még van ezen az oldalon olyan gazdi, aki hobbikutyáját ivartalanította, de még büszkébb lehetnék.

2012. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!