Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » 1,5éves, kan roti mellé lehet...

1,5éves, kan roti mellé lehet tenni egy bordeauxi dogot? Kant vagy nőstényt?

Figyelt kérdés
2012. szept. 6. 18:56
 1/4 bobherceg válasza:
0%

inkább szukát tennék mellé a helyedben!

szerintem a roti már kicsit idős ahhoz,hogy egy másik kutyát tegyél mellé,nem fogadná el!de meg lehet próbálni!

2012. szept. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Elég nyugodt természetű a rotim,ugyh lehet befogadná.megprobálom és ha nem vállik be akkor mit csinálok a bordeauxival?:)
2012. szept. 6. 19:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értem ezeket a kérdéseket:) Már többször hoztam haza különböző típusú kutyákat utcáról, hogy beadjam a menhelyre (roti, amstaff, tacskó keverék), de sosem merüt fel bennem a kérdés, hogy mit szól a két kutyám hozzá. Egyszerűen semmi beleszólásuk nincs abba, hogy milyen kutya van nálunk és meddig. Haverkodni nem muszáj, de a balhét nem tűröm. Ha megfelelő vezére vagy a kutyádnak, ez nálatok sem fog problémát okozni.
2012. szept. 6. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Meg lehet próbálni a szomszédomnak van egy 7 éves kan rottweilere és 1 éve hoztak mellé egy kan bordeauxit először a roti majdnem kinyírta a kölyköt de mára már elviselik egymást és néha játszani is szoktak egymással.
2013. jan. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!