Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan szoktassam őt pórázhoz?...

Hogyan szoktassam őt pórázhoz? Magyarázat lent

Figyelt kérdés

ha ráteszem a nyak rvet eléggé jól türi.. de ha már a póráz is rajta van akkor kezdődnek a bajok.. rájja a pórázt össze-vissza.. nagyon nem tetszik neki


9 hetes rövid szőrű tacsi fiú kutyáról van szó


2009. júl. 29. 08:12
 1/9 anonim válasza:

szia!

nekem törpe tacsim van. jobb neki a hám nyakörv helyett, mert hosszú kutyusok. jobban tartja a gerincét.

az enyém is ezt csinálta 9 hetesen. jutalomfalatkákkal vontam el a figyelmét a pórázról. egyébként ennyi idősen csoda hogy ennyit enged. :)

türelem és ahogy nő úgy fogja megszokni.

az enyém még néha mindig csinálja pedig már 5 hónapos :)

sok sikert

2009. júl. 29. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a valaszokat ha rateszem a nyakorvet akkor elkezd kb. ot percenkent vakarozni...lehet hogy zavarja
2009. júl. 29. 08:40
 3/9 anonim ***** válasza:

[link]

Szerintem ezek a dolgok bevállnak amiket itt írnak le, de csak akkor kezdjél így hozzá, ha hiszel is benne. Szerintem egy próbát megér, a dolgo, nekem maximálisan bevállt.

2009. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy csak játszik a pórázzal??:) az enyém is ezt csinálta ennyi idősen:)
2009. júl. 29. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

A hámot egyetlen egy kutya esetében sem tartom szerencsésnek, mert egy idő után kifordulhat tőle az első lábainál a térd izülete (kifelé fog állni, mivel a hám szijja kifelé nyomja és kénytlen úgy tartani, hogy ne dörzsölje ki), ami nem fáj csak esztétikailag nem túl szép látvány.A gerincét meg nem kell tartani, ha egy kutya meg van nevelve az nem fog húzni hanem csak sétálni.


Szerintem tanítsátok a kutyusokat, foglakozzatok vele sokat és akkor igazán öröm lesz a séta mindekttőtöknek.


28/F

2009. júl. 29. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

szia!

általában sok kutya csinálja ezt.de ha kimész vele az utcára már rögtön talál vmi szaglászni valót és nem érdekli a pórzá.az lehet hogyha nincs láncra kötve,hanem szabadon futkározik stb akkor lehet nem tetszik neki az hogy ,,levankötve" mert eddig oda mehetett ahova akart

2009. júl. 29. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat ...
2009. júl. 29. 12:36
 8/9 anonim ***** válasza:

egyetértek a 4. hozzászólóval..énse ajánlom a hámot.de én azt hallottam h csak 1éves koráig nem lehet.


az én kutyám se szereti a pórázt de ő nem haarapdálta nem csinált semmit csak leült és nem mozdult semerre se ezért én azt a megoldást választottam h póráz nélkül sétáltatom nem fut el sehova megáll az úttest elött stb..de azért ha viszem vhova rárakom és már sikerült megbarátkozznia vele:)


a vakarózásról még annyit h valószinű h zavarja az enyém is csinálja mikor rajta van

2009. júl. 29. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2009. júl. 29. 16:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!