Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Tényleg tanulnak egymástól a...

Tényleg tanulnak egymástól a kutyák?

Figyelt kérdés
Könnyebb egy kiskutyát tanítani ha van egy jól nevelt felnőtt kutya is mellette? Hatással vannak egymásra ilyen téren? Mert apámék szerint igen, de én nem vagyok biztos benne. Ti tapasztaltátok már ezt?
2012. szept. 7. 13:45
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
köszi:) Most van egy a kis vizslánk, lehetséges hogy azért tanul olyan gyorsan mert utánozza a másikat? Pl. Azt hogy nem szabad kimenni a kapun? Eleinte kiszaladt, mindig mondtuk hogy maradsz, olyankor a másik megáll, neki mondani se kell, kb 3 alkalommal akart kimenni, most meg akár táncot is lejthetek nyitott kapun kívül, akkor se jön ki csak ha kihívjuk? Ilyeneket is megtanulnak egymástól? Vagy magától is ilyen gyorsan tanulna?
2012. szept. 8. 09:28
 12/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%
Ha együttműködő, tanulékony egyed, akkor magától is megtanulhatta. De szerintem ellesi az idősebb kutyától is :)
2012. szept. 8. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Tanulékony, egyébként is okos, bár kicsit makacs:D Köszi:)
2012. szept. 8. 14:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!