Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Gyerek vagy kutya nevelés?

Gyerek vagy kutya nevelés?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyiket nehezebb nevelni? A gyerekkel tudsz beszélni, kutyával nem. Viszont az utcán ha megnézzük, a gyerekek fegyelmezetlenebbek, mint a kutyák. Mi a véleményetek?
2009. júl. 29. 10:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
75%
Ha egy gyerek fegyelmezetlen,az a szülők hibája.Ha a kutya az,akkor a gazdi a felelős.Mindkettőt meglehet a fegyelemre tanítani,csak türelem és következetesség kérdése.
2009. júl. 29. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
4%

Erdelybol mentem ferjhez Budapestre.

Azt a kulonbseget vettem eszre,h Budapesten nagyon elterjedt a kutyatenyeszet.Erdelyben nem a kutyakkal setalnak ay anyukak,apukak,nagyszulok,hanem a gyerekkel unokaval.Nincs tele kutyapiszokkal minden park es jarda.


A kutyara elkoltessz egy bizonyos osszeget eveken at es tanitod,neveled ameg k.b.10 ev mulva kipurcan.


De gyerekbol embert nevelsz akire szamithatsz oregsegedre.

2009. júl. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

sajnos nem biztos, h lehet rá számítani:(

A kutyapiszok dolog egy másik kérdés, abba nem menjünk bele, hiszen aki nem szedi fel, úgysem fog írni.


Neked nem volt kutyád? Nem életed akkor át azt a hatalmas odaadást és őszinte szeretetet, amit ő adhat...

2009. júl. 29. 10:48
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
És nem is fogja ezzel a konzervatív gondolkodással, de ez legyen az ő baja. Első válaszolónak tökéletesen leírta a lényeget!!!
2009. júl. 29. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
0%
Gyerek. A munka és a gyereknevelés mellett nincs időm még kutyát is nevelni.
2009. júl. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
szerintem a kettő teljesen más és nem hasonlítható össze!
2009. júl. 29. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%

Ez két olyan dolog ami nem hasonlítható össze. A kutya egy állat.

Én spec nem bírnék meglenni kutya nélkül. Viszont gyerek nélkül sem.

Nekem vannak gyerekeim és mellette 5 kutyánk. Sose volt problémánk.

A kutya könyebben tanítható...egy kisgyerekhez sok idő,türelem kell. De ez két teljesen más dolog. :)

2009. júl. 29. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem lehet a kettőt összehasonlítani, de tény, hogy mindkettő nehéz. Ha a kutya jólnevelt, az a gazdi érdeme. Ha a gyerek jólnevelt, az a szülő érdeme. Ez a közös pont.
2009. júl. 29. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én a kutyára szavazok jobb a természete kölyökként
2009. júl. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
36%
Teljesen összehasonlíthatatlan!!!
2009. júl. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!