Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen tortát / hús/ süssek 1...

Yukióóóó kérdése:

Milyen tortát / hús/ süssek 1 éves kutyusomnak?

Figyelt kérdés
Csirke ne legyen benne ,mert arra allergiás!!Hülyék kíméljenek meg a válaszaikkal , én is egy hülye - felelős - állattartó vagyok ennek fényében várom a válaszokat , bulit azért nem csinálok a kutyának !!!
2012. szept. 7. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
2012. szept. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
79%
Hallottam olyat, aki konzervekből formázott torta formájú "dolgot" a kutyunak. Én amikor szülinaposak, akkor esetleg veszek nekik valami finomabb dolgot, te mint mindig máskor ugyanúgy mozgatom őket, etetem, szeretem. Nem nagyon különböztetem meg a születésnapot, a mindennapoktól. De te afelől megemlékezhetsz róla egy kis csekélységgel.
2012. szept. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen én is így gondoltam , de mivel 8 hetes diétán van és akkor még fog neki tartani valahogy azokból a kajákból kellene össze raknom vmit neki / vad nyesedéket + főtt krumplit /
2012. szept. 7. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!