Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az apámnak van egy amstaffja,1...

Az apámnak van egy amstaffja,10 hetes. Igazi kis ördögfióka, ás, szétszedi a virágokat meg ilyesmi. Többi lent?

Figyelt kérdés

Mindig elkezdi harapdálni a kezemet játék közben, és van, hogy morog is a kezemre.(Apáméra, és a vele együtt lakó élettársáéra nem,de én heti 1-szer vagyok csak ott,úgyhogy engem annyira nem ismer. ) Ja és van egy plüssállata is, amit előszeretettel harap és tép, miközben szívesen morog rá. Ez még belefér az eleven kategóriába, vagy ez már a kutya későbbi rossz természetét vetítheti előre?

Az apám annyira nem kezdő kutyás,eddig két rotija volt,szóval az nem lehet gond,hogy tapasztalatlan, vagy túlságosan engedékeny lenne a kutyákkal.


2012. szept. 7. 17:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális viselkedés egy ilyen korú kiskutyánál, ne aggódj!
2012. szept. 7. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem aggódok,főleg azért,mert ahogy írtam is,apukámnak eddig semmi gondja nem volt két rotival sem, és két roti után azért már nem olyan nagy falat egy amstaff,mint más esetekben. Csak azért mégis rákérdeztem :)))
2012. szept. 7. 17:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!