Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Akinek amstaffja van mért van...

Akinek amstaffja van mért van elszálva? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés

itt a környéken van egy pasas aki annyira nagyra van az amstaffjával, lekorcsoszza más kutyáját ,akinek kisebb a kutyája mint az ővé(jah és agresszív is a kutyája)mástól is hallottam hasonlót hogy akinek amstaffja van az elvan szálva hogy neki ilyen kutyája van..viszont ismerek egy embert akinek szintén staffija van és nagyon barátságos a kutyus és a gazdája is nagyon rendes, nekünk két bichonunk van és nem bántotta őket :)


lehet hülye kérdés ,de nektek mi a véleményetek??


2012. febr. 11. 19:49
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
*szállva
2012. febr. 11. 19:49
 2/12 anonim ***** válasza:
55%
Sok ember úgy gondolja, hogy ha egy ilyen nagy és félelmetes kutya sétál el mellettük ők is olyan nagyok és félelmetesek lesznek mint a kutya...
2012. febr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
80%
Valószínűleg az ilyen kutyáknak a tulajdonosaikkal van a probléma. Hatalmas intelligenciára vallhatnak ezek az emberek. Sajnos (tényleg tisztelet a kivételnek), de a legtöbb amstaff tartó ilyen. Mégpedig azért, mert hozzá nem értő emberek és a legtöbb menőzésből veszi meg. Ez amolyan vele járója már. És azért mondom azt, hogy a legtöbb, mert szerintem az egyik legelterjedtebb fajta. Van rengeteg tenyésztő is, de az ilyen helyeken inkább a 10-15 ezres a menő. Csak hogy legyen. És ezek vannak többségben, nem a normálisak :( Se kinézetre, se viselkedésre... Aki normális staffos az nincs így elszállva a kutyájától.
2012. febr. 11. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%
h.ülyeség hogy minél nagyobb annál erősebb meg annál agresszívabb..... a mi környékünkön a cane corso a divat és azok vannak elszállva maguktól akiknek az van :)
2012. febr. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

ha egy amstaff -ja van - akkor már valaki!

Amúgy meg egy 0 . de még igy is! Ez pont olyan, mint egy hülye gyerek, akinek anyuci vesz egy jó autót, és el van szállva magától! A többi ember meg egy senki! :S

Ez nem csak az amstaffos emberekre vonatkozik, én láttam már kis csávót, egy gebe bull terrier keverékkel, és úgy ment az utcán amikor sétáltatta hogy majd szét esett, olyan vagányul rázta magát! Közben látszott rajta hogy egy kis béna gyerek!

2012. febr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

azt hiszi, hogy ha már egy harci kutyával megy végig az utcán, akkor félelmetesebb lesz!

Én egy nj. os hapsit ismerek aki ugyanezt csnálja.

Jó nagy a kutyája, de ő egy senki! Ha egy ilyet ismersz, alázdd meg azzal hogy a kis péniszűá hapsik szoktak a kutyájukkal felvágni, mert amúgy nem játszaná meg igy magát ha nem lenne amstaffja! Aúmgy ez nem cink, ezt igy hallottam! :)))

2012. febr. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Mailerdeamon ***** válasza:
55%

Azért van elszállva, mert a saját gyengeségét kompenzálja a kutyával. De csak addig amíg a kutya ellene nem fordul. Persze arról majd mélyen hallgat.


Amúgy én is büszke lennék ha lenne egy ilyen fajta, ám tökéletesen engedelmes, szelíd, nyugodt kutyám. Az ilyen negatív sztereotípiákra a legjobb rácáfolni.

2012. febr. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
köszi a sok véleményt ,teljesen egyet értek veletek...am én is azt hallottam hogy az ilyen embereknek kicsi a nemi szervük :D
2012. febr. 12. 14:30
 9/12 Tyler913 ***** válasza:

Sokszor tényleg túlkompenzálni akar valaki egy kemény kutyával.Ráadásul még vadítja is,mer' minél agresszívabb,annál jobb...

Örülnék,ha nem lenne ennyire népszerű a fajta,mert 9O%-ban hozzá nem értő kezekben van.Mondom ezt úgy,hogy a kedvenc fajtám.

2012. febr. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Igen az a baj ,hogy ezt a jó fajtát az ilyen emberek rontják el,agresszívak lesznek amiröl csak is a gazda tehet és ráragasztják a harci kutya címét..
2012. febr. 13. 08:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!