Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Lehet valahol panaszt tenni...

Lehet valahol panaszt tenni állatorvos ellen, esetleg perbe fogni?

Figyelt kérdés

Nyugalmat és gyomor ideget megzavaró sorok következnek, csak az olvassa el, aki bírja!


Esett leírás:

A doberman-németjuhász keverék kutyám hányás és hasmenéses tünetekkel vittem le az állatorvoshoz. Másnap vettem észre, hogy a hasán ill. nemi szervén véraláfutásos a bőr és óriási duzzanat található, és 40 fokos láza van a kutyának. A vizelni csak cseppekben tudott. A doki antibiotikum és gyulladás csökkentő injekciót adott neki négy napon át, jó pénzért, de fogalma nem volt mi is az ott! A nemi szervét is többször megvizsgálta.

Az állapota nem igazán javult a kutyámnak, ezért elvittem egy állatkórházba, ahol katéter segítségével 1L vizelete engedtek le, és megállapították, hogy a kutya nemi szervének a végén elhalásos részek találhatóak! Továbbá, helyi érzéstelenítés révén feltárták a duzzanatot, ami valójában egy tályog és kb 2-3 dl gennyet távolítottak el. Érdekes módon az állatorvosunk erre nem volt képes, bár a műtétet említette, de azt is, hogy ő azt nem vállalja a kutya kora (12 év) miatt, ellenben alternatív kezelés, pl állatkórházat nem említette. Érdekes módon az állatkórházban megtudták oldani!


2012. szept. 8. 22:34
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Little Red-nek igaza van.

nem kell mindig mindent rögtön az orvosra fogni.akár humán,akár állatorvos az illető.

sajnálom a kutyusod,remélem jól van,és örülj a szerencsédnek,hogy időben észrevetted!de legközelebb,ha az orvos nem biztos a dolgában ne gondolkozz azon,hogy elmész máshoz,hanem menj rögtön.az orvos is ember,nem tudhat mindent.(ahogy látom,ez nem is szokványos eset)

2012. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!