Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kutya a legideálisabb?

Dontworry kérdése:

Milyen kutya a legideálisabb?

Figyelt kérdés
Szeretnénk egy kutyát,4-en vagyunk tesók,közepes méretű kertes házban lakunk,nagyon sokat sétálunk. :D milyen kutya a legjobb? Beagle-nél kisebbet nem akarunk..:) légyszi értelmes válaszokat!
2012. szept. 9. 15:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Jajj, csak beagle ne... tudom, hogy aranyos, meg népszerű, de eddig amikkel találkoztam iszonyú neveletlenek és nehezen taníthatóak voltak. Nekem most egy német vizslám van, sokkal nyugodtabb mint a magyar, könnyen tanítható, már 1 éves korában megcsinálta a vadászvizsgát :) Esetleg menhelyi kutyus nem jöhet szóba? Ott is nagyon sok kölyök van...
2012. szept. 9. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nem az,nem beagle-t akarunk csak annál a méretnélnem kisebbet :) amúgy gondoltunk menhelyre
2012. szept. 9. 15:56
 3/11 anonim ***** válasza:
Én is a vizslára voksolnék, vagy a labradorra. A vizslát viszont korán el kell kezdeni nevelni. irtó okos mind a kettő, és imádja a családját is! Azt még leirhatnád hogy milyen temperamentumú kutyát szeretnétek. A vizsla lehetne kinti-benti? Télen fázna szegény, de az biztos hogy nem betegesek, és hosszú ideig kis bolond lenne veletek . Egy 5. testvér! :)
2012. szept. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Első vagyok. A vizslám télen a hóban szokott hemperegni, és néha aludni is. Ha behozzuk addig sír míg újra ki nem mehet a -20 fokba rohangálni :D Állatorvos csak a kötelező oltások erejéig látta :) Szerintem ez sok mindent elmond.

[link]

Pontosan így néz ki, csak kicsit drótosabb a szőre, van "szakálla" :)

2012. szept. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
90%

Menjetek el a egy menhelyre, ott tuti találtok! :)

A múltkor is láttam egy drótszőrű vizsla kölyköt nagyon szép kék szemekkel..:D Ott bármilyent találhatok! :)

2012. szept. 9. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Skót juhász. Okos kutya, mivel nagy bundája van kint is lehet tartani, imád sétálni, gyerekekért pedig teljesen oda van. Ha kiváncsi vagy nekünk milyen kutyusunk van nézd meg: mandula.blogger.hu
2012. szept. 9. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szerintem is menhely. Annyi csodálatos és szeretetre méltó kutya van ott, nekem is mindkét kutyám befogadott (igaz, nem menhelyről, hanem utcáról), de olyan okosak és gyönyörűek, tuti nem szeretnék jobban egy 150ezres kiállításgyőztes kutyát.
2012. szept. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
igen, menhelyen is szét lehet nézni. Nagyon sok gyönyörű , okos kutya van bent. Nekem is onnan volt egy labrador keverékem... Minden szavamat értette!
2012. szept. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nincs konkrét vágyatok,álmotok ,hogy milyen fajtát szeretnétek,akkor én is a menhelyet ajánlom. Elmondjátok az igényeiteket,és tudnak ajánlani jópárat (sajnos,mert nagyon tele vannak a menhelyek) ,aztán amelyik megtetszik kiválasztjátok és elhozzátok:)
2012. szept. 9. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha nagyon barátságosat és családszeretőt szeretnétek akkor labrador lesz a jó.Könnyen lehet tanítani és sportos kutyus.

Nekem nincs de ha lenne akkor biztosan labrador lenne :)

2012. szept. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!