Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ilyen esettben mit kéne tenni?

Ilyen esettben mit kéne tenni?

Figyelt kérdés

Nos most amolyan önkéntes szerű vagyok. Idéglenesben itt van egy kutya nálam /saját mellett/. Az idéglenesbe befogadott kuty egész jól viselkedik, nagyon nyugodt, barátságos, mind az emberekkel és mind az állatokkal jól kijön, ügyesen védi a birtokot.

Viszont olyan probléma van, hogy tegnap előtt este került hozzám azóta egyszer láttam enni. /Nem tudom, hogy evett e azóta/ Ilyenkor hogy lehet arra rávenni hogy egyen? /Mert a saját nem idéglenesnek elég annyit mondanom, hogy egyél.../ Illetve egy alapítvány "dolgozik" még ezzel a kutyával. /nem tudom hogy megfoalmazni bocsi/ Ilyenkor nekik kell mondani, hogy lehet, hogy nem ártana a kutyának oltás és féregtelenítés? Vagyrákérdeznek ilyen esettben, hogy szükségünk van e valamire?



#kutya #gazdi #idéglenes gazdi
2012. szept. 11. 14:22
 1/3 anonim ***** válasza:
51%
Napi 2-szer elé teszed a kaját ha 5 perc múlva nem eszik elveszed. Lehet h szívtelennek tűnök de pár nap és megéhezik éhen meg nem fog halni. A másik kérdéshez nem tudok érdemben hozzá szólni de szerintem nekik kell mondani.
2012. szept. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Pontosítani kellene az alapítvánnyal, neked milyen kötelességeid vannak. Mit várnak el tőled a befogadáson kívül.
2012. szept. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végülis írtam az alapítványnak, hogy szükség lenne az oltásban meg a féregtelenítésben egy kis segítségre...
2012. szept. 11. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!