Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestűnk legyen?

Milyen kistestűnk legyen?

Figyelt kérdés

Eléggé temperamentumosak vagyunk, panelban lakunk

A családunkban én nevelném (alapok+hétvégén egy kis plusz), sétáltatnám (reggel: 10perc futással, 2órakor: 30 perc futással, 9órakor: 1h futással)


2012. szept. 12. 10:30
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
egy kutyának általában 3 óra kint létre van szüksége....
2012. szept. 12. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Akármilyen kistestű, reggel a 10 perc nem lesz neki elég!Hiszen nemcsak arra kell neki idő, hogy átmozgassa az izmait, hanem arra is, hogy szép kényelmesen elvégezze a reggeli dolgát. E tekintetben pedig téged is hiába siettetne, noszogatna valaki, az akkor megy, amikor eljött az ideje.

Ha reggel nincs erre minimum fél órád, akkor inkább ne is tarts!

2012. szept. 12. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem megfelel, de ha a reggeli időt 20ra emeled, akkor tökéletes (10perccel hamarabb kelni nem nagy áldozat).


Az én kutyám nagytestű, nem noszogatom, nála 5 perc alatt megvan reggel az összes pisi és a kaki is. Utána már csak császálunk meg szaglászik és jelöl. Van h ő akar egyből feljönni, de van h vagy fél órát lent vgayunk. Mikor milyen kedve van.

2012. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én reggel kiengedem őket a kertbe kb 5 perc alatt mindegyik pisil kakil és jönnének máris be. Inkább délbe kora délután szeretnek kint lenni többet!

Sokan akik lakótelepen vannak 3-4 x leviszik 5 percre és ennyi. Igaz az nagyon nagyon kevés úgy én sem tartanék kutyát...

De nem feltétlenül kell neked vele minden nap futkároznod ha leviszed akkor had szaglásszon és más kutyákkal rohangáljon , azzal többet érsz mintha nem szagol csak fut mint egy gép!

2012. szept. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Amúgy panelba temperamentumos család mellé és úgy melléd egy Boston terriert tudok elképzelni így a leírtak alapján Az pici rövid szőrű és mozgékony.
2012. szept. 12. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg ha nincs konkrét elképzelés, akkor sokkal jobb döntés, ha menhelyen nézelődsz kérdező! Ott tudják az adott kutya vérmérsékletét, szokásait, igényeit.
2012. szept. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

reggeli séta: 20 perc, de nem fogok vele állandóan futni, hogy tudjon szaglászni, dolgot végezni.....stb.

ne legyen ráncos és fajtatiszta legyen

2012. szept. 12. 12:24
 8/8 anonim válasza:
0%

Panelbe? Guppit. Jah, temperamentum?

Akkor Bettát :)

Szerintem lakótelepen állatkínzás kutyát tartani.

Uff

2012. szept. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!