Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Az érdekelne hogy volt egy...

Nanoka kérdése:

Az érdekelne hogy volt egy nagytestű kutyám egy bernáthegyi aki sajnos meghalt és eltemettük de sajnos a ahol a sírja van azt a területet eladták és avval fordulok hozzátok hogy nem tudom hogy mennyi idő múlva temethetném át?

Figyelt kérdés
A Kutyám 2012.08.22.-én halt meg és lett eltemetve.

2012. szept. 12. 15:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Miféle helyre temettétek, és egyáltalán hogy jutott eszetekbe valaki más telkére állatot temetni?
2012. szept. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%

A test lebomlásának ideje nagyban függ a körülményektől (időjárás, hőmérséklet, páratartalom, élősködők, stb).

De tuti h még nem csak csontokat találnál.

2012. szept. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
jól van köszönöm!
2012. szept. 12. 15:23
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez elég morbid...ki akarjátok ásni a kutyát? Tudtommal tilos "csak úgy temetni" elhullott állatokat. Aki megvette a területet, tudja, hogy egy tetem van eltemetve a telkén?
2012. szept. 12. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
csak választ szeretnék úgyhogy kötekedők kíméljenek :D
2012. szept. 12. 15:39
 6/7 anonim ***** válasza:
15:25-ös vagyok. Ugyan milyen kötekedést találtál a válaszomban? Csak azért kérdeztem, hogy segítsek....mert így, hogy nem tudok szart se a dologról, nehéz. De mindegy, te tudod.
2012. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mi a kérdés oka?


Az érdekel hogy mikor bomlik el a tetem vagy hogy mikor áshatsz ki egy döglött kutyát?


Előbbinél: Még biztos nem bomlott el így ha elkezded kiásni akkor egy oszló félben lévő, kukacokkal teli kutyatetemet kell darabokban átvinned valahova máshova...

Ha ezt közterületen vagy máshogy akarod megtenni akkor érdekes kérdés hogy állategészségügyi törvény alapján miként teheted meg. Ezt nem tudom.


Utóbbinál: elméletben bármikor kiáshatod meg vissza ha a te földeden van! Ha más földjén akkor meg addig nem csinálhatsz semmit amíg a terület tulajdonosa meg nem engedi. Ha megengedi akkor az előbbi eset áll fenn! Vagyis akkor amikor akarod.

2012. szept. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!