Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mennyi a normális ürülék egy...

Mennyi a normális ürülék egy 4 hónapos labradornál?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy buta a kérdés. Jó tápot kap, de soknak tűnik az adagja. Napi ötször-hatszor kakál, de nem is kicsiket. Olyan aknákat nyom, hogy csak pislogok. Nem etetem túl, és sétálunk is rendszeresen, meg sokat játszom vele. Szóval az lenne a kérdésem, hogy normális 4 hónaposan napi 5-6 adag csomag?
2012. szept. 12. 19:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Rossz minőségű kajával eteted. Nem tudja feldolgozni a szervezete, ezért kikakálja.
2012. szept. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Acanával etetek!
2012. szept. 12. 21:00
 3/7 Maxitabi ***** válasza:

Az sok, ha nagy az adag!

Mennyi ideje kapja, melyik acanát? Előfordulhat, hogy acanából kevesebb kell nekik, mint az etetési útmutatón!!!! Egyébként az is lehet, hogy nem bírja a tápot a kutyi-sajnos.Próbálj kevesebbet adni neki egy kicsivel,aztán pár nap alatt kiderül.Ha nem változik, válts-először tápcsaládon belül,aztán tovább.

2012. szept. 12. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Puppy large breed. Így is csökkentett adagot kap. Azt hiszem akkor marad a tápváltás... Ő az első saját kutyám, nem vagyok tisztában a normális mennyiséggel sajnos. De még én is soknak látom. Köszi szépen!
2012. szept. 12. 21:41
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, 2 hónapja kapja, de csak most lett több a napi kakamennyiség. Ezért nem értem. Most kevesebbet is adok neki, mint kellene.
2012. szept. 12. 21:42
 6/7 Maxitabi ***** válasza:

Túl sokszor nem szabad váltani, mert még nagyon kicsi, nem fejlődött ki az emésztőrendszere!! Kérdezz rá az acana.hu fórumon Pólik Lászlónál- ő a hazai forgalmazó,hogy ő mit szól hozzá.Előtte ajánlom a fórum átolvasását, mert hátha másnak is volt már ilyen problémája, ill sokat tanulhatsz belőle!És ha már fórumot nyálazol, (azonos cég, egy forgalmazó)nézz át az orijen.hu fórumára is!És még ne legyen elég az olvasásból:

[link]

2012. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én elejétől kezdve Acanával etetek, és nem terveztem a váltást, csak most ez közbejött. Befogadott kutya, régen gondolom csupa moslékot kapott, ha egyáltalán kapott valamit. :( Köszi a linket!
2012. szept. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!