Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik! Ez mi volt?

Yorki gazdik! Ez mi volt?

Figyelt kérdés
8hònapos a kan miniyorkim. Most történt, hogy kimentem vìzért és láttam, hogy a fekhelyének tàmasztja a fejét és mozog a feneke. De nem mozdult. Alánèztem és teljesen kinnt volt a kukaca és a heregolyôi is! Felvettem és percekig tartott mire visszahùzòdott. Járt már valaki ìgy? Nagyon megijedtem.

2012. szept. 12. 21:27
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:

xDDD. A kukacától ijedtél meg? xDDDDDD


Sztem maszturbált a kutyád :O xDDD

2012. szept. 12. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
65%

ehhez nem kell yorkie gazdinak lenni remélem nem haragszol ha én is írok erre.

A kutyád hágó mozdulatokat végzett a fekhelyén ami nem azért van mert "kanos" lenne,nem ruházzuk fel emberi tulajdonságokkal,egyszerűen dominancia bár nem a jelenlétedben történt.

Falkavezérséggel hogy álltok? Kicsit el kéne kapnod a grabancát,nem szó szerint,mert most lép tinédzser korba a kutyusod,ilyenkor próbálgatják a helyüket a falkában átvenni. Ezt ne hagyd neki soha!

Olvass utána azt ajánlom a falkavezérségnek,és mindenképp tartsd be hisz hiába kisméret egy vérbeli terriered van,könnyen a nyakadra nőhet ha elkényezteted túlságosan.

2012. szept. 12. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Ez azt jelenti, hogy sürgősen el kell kezdened utána nézni a kutyanevelésnek, meg úgy általában annak, hogy a kutya milyen élőlény, mik a szükségletei, hogyan működik, milyen az ösztönélete, stb. Közben a googléban keresgélhetsz a kutya anatómiájáról is, különös tekintettel a szaporodására és a szaporító szerveire (bár a többi testrészét is érdemes lehet megismerned), ugyanis azok nem a heregolyói voltak, de hogy pontosan mi volt, annak kiderítését már rád bízom (google 2 perc). Tisztelettel felhívom a figyelemdet arra, hogy 6 hónapja egy KUTYA felelős(?) gazdája vagy. Nem fehéregér, nem is madárpók, hanem KUTYA! Ideje lenne elkezdened ennek megfelelően viszonyulni hozzá!
2012. szept. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Elsőnek üzenem, hogy nem a kukacától ilyedtem meg, hanem attol, hogy még a golyoja is kijott! Ilyet een meg nem lattam, pedig volt mar fiu kutyam.
2012. szept. 12. 21:37
 5/30 anonim ***** válasza:
100%

hogy jön ki a golyó??

a herék ott lógnak,hova járkálnak nálatok ?:D:D

2012. szept. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
Nem kioktatast kertem. Lattam mar maskor is, hogy kanos. Es hidd el, hogy a heregolyoja jott ki.
2012. szept. 12. 21:38
 7/30 anonim ***** válasza:
100%

Mindennapi miniyorkis kérdésünket add meg...


1.Miniyorki nem létezik

2.A heregolyói hogyan lehettek kint??? Azok egy zacskóban külön tárolandóak a fenekéhez közelebb és nem mennek sehova.

3.A kan kutyák nemi szerve elő szokott jönni és tart egy ideig , mire visszahúzódik, teljesen normális. Ne hagyd hogy ilyenkor hágó mozdulatokat tegyen, sem rajtad, sem játékon, sem plüssön. Az a dominálás, ami a jelnlétedben szigorúan tilos.

4. Nem kell megijedni. Ivarérett kan yorkshire terriered van.

2012. szept. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
En sem ertem, hogy jott ki a golyoja a zacsibol. Ezert ilyedtem meg.
2012. szept. 12. 21:39
 9/30 anonim ***** válasza:
Ne erőltesd már a butaságodat! Ennyi idő alatt már rákereshettél volna. Nem hiszem el, hogy a golyói jöttek ki, mert azok nem tudnak kijönni. Ráadásul én tudom, hogy mi az amit te a golyóinak véltél, de nem fogom megmondani, túl egyszerű lenne. Keress és tanulj, rád fér!
2012. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

de hogy jöhetne már ki mikor a zacskója zárt??

Mondanám vidd el orvoshoz,de nem akarom hogy beégj ha valamit nagyon benéztél..

2012. szept. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!