Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik! Ez mi volt?

Yorki gazdik! Ez mi volt?

Figyelt kérdés
8hònapos a kan miniyorkim. Most történt, hogy kimentem vìzért és láttam, hogy a fekhelyének tàmasztja a fejét és mozog a feneke. De nem mozdult. Alánèztem és teljesen kinnt volt a kukaca és a heregolyôi is! Felvettem és percekig tartott mire visszahùzòdott. Járt már valaki ìgy? Nagyon megijedtem.

2012. szept. 12. 21:27
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
100%
Általában nem is szokott kijönni, csak nagyon heves izgalom és a pénisz izgatásának hatására. Mikor a kan a szukám van, akkor se jön ki egyből a teljes pénisz, hanem fokozatosan.
2012. szept. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
a csomó az csak párosodáskor jön ki. Amikor csak spontán kicsuszik a "rúzs" akkor nem látható:)))
2012. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
100%

Little Red és ma 21.58:

ez szép volt!!!


Kedves Kérdező, nagyon normálisan mondták el szerinem és meg is nyugodhatsz. Úgyhogy én helyetted is megköszönöm nekik.

2012. szept. 12. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
Az nem a heregolyója volt... csak olyan alakú szerencsétlen kutya pénisze! Ne várd hogy olyan legyen mint egy emberé
2012. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
100%
értem,jó hát ez a kan kutyus aki nálam van soha nem fog szaporodni,nem is dominál úgyhogy ezt nem láttam nah:) De okosabb lettem,jupí :D
2012. szept. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy Little Red is írta, normál esetben nem is jön ki a csomó, de így, hogy az ágyán bepróbálkozott, ezekszerint neki kijött. És akkor amíg le nem lohad, addig kint is marad, mert erektált állapotban nem tud vissza csúszni a fitymába.
2012. szept. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%
Ezután a kérdés után tuti, hogy soha nem lesz kan kutyám :D ennyi golyót kívül-belül egy kutyában...
2012. szept. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
Ó, én meg a szukákkal nem bajlódnék sose :D :D :D
2012. szept. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Nekem volt már sok kan kutyám, igaz ivartalanítódtak gyorsan. Egyszer láttam csak ilyet egy frissen ivartalanított kutyánál. Vagy 10 perc volt mire visszahúzódott, és én is nagyon megijedtem. A kutya reszketett, csorgott a nyála, sírdogált. Szerencsére a többinél még nem volt ilyen, és már nem is lesz.
2012. szept. 13. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, remélem az utolsó válaszból leszűrted a tanulságot.

Hajrá ivartalanítás;)

2012. szept. 13. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!