Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Yorki gazdik! Ez mi volt?

Yorki gazdik! Ez mi volt?

Figyelt kérdés
8hònapos a kan miniyorkim. Most történt, hogy kimentem vìzért és láttam, hogy a fekhelyének tàmasztja a fejét és mozog a feneke. De nem mozdult. Alánèztem és teljesen kinnt volt a kukaca és a heregolyôi is! Felvettem és percekig tartott mire visszahùzòdott. Járt már valaki ìgy? Nagyon megijedtem.

2012. szept. 12. 21:27
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
A Kutya 1,5 kg. Tehat mini. A golyoja a zacsiban talalhato, de amikor kijott TELJESEN A KUKACA akkor a vegen kilogott a 2 golyo is. En sem ertem hogyan.
2012. szept. 12. 21:41
 12/30 anonim ***** válasza:
jaj 9-es mond már meg,engem érdekel mit nézett golyóknak :D
2012. szept. 12. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
oke. Koszi a bunko hozzaszolasokat. Ennyi. Nem kell lebutazni, mert ti nem lattatok amit en es a parom is latott.
2012. szept. 12. 21:43
 14/30 anonim ***** válasza:
Ja, és ha már amúgy is googlézol, akkor pár hasznos kulcsszó: Jan Fennel, dominancia, kutya nevelés, helyes rangsor kialakítása.
2012. szept. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%
a két csomó jött ki, azok nem a here golyói. én nem nevezném ezt egyébként dominanciának. nálunk volt egy németjuhász 2 éves kan, volt, ahogy vettem ki a helyéről, és az tünt fel, hogy olyan furcsán üveges a tekintete, a következő pillanatban szépen telespriccelte a ruhámat.
2012. szept. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Annyira szertem, hogy ennyi okos ember vesz körűl. Na jò, hagyjuk. Majd megkérdezem az állatorvost vele többre megyek.
2012. szept. 12. 21:48
 17/30 anonim ***** válasza:
100%

Szép is lenne ha kijönne a heréje...Elég ha hátra fordítod a kutyát, máris látható a két kis golyó, és bizony nem herék, hanem a sikeres párosodást segítő "részek".

De segítek, az a makk része, úgynevezett csomó, hivatalos nevén bulbus glandis. Emiatt tud összeragadni a kan a szukával.

2012. szept. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
91%

Kvittagirl, ne modd, hogy Te se tudod! :) Neked nem volt még kan kutyád? Csak a Te kedvedért megpróbálom úgy leírni, hogy ne moderálják ki. Tehát a kutya péniszének a makkja az a hosszú rózsaszín. (Az embereknél ugyebár nem ilyen hosszú.) Ennek a tövénél van a makk "hagymája", amit a mellékelt képen "bulbus glandis"-ként (google!) emlegetnek. Ez párzáskor megdagad, erre szorít rá a hüvely záróizma és ettől ragadnak össze a kutyák. Ezt a csomót vélte a kérdező heregolyóknak.

[link]



De ez nem nagy tudomány, bármelyik szakirodalomban benne van, ami a kutya anatómiájáról vagy szaporodásáról szól. Lehet, hogy csak én vagyok ilyen elvetemült, de amióta kutyám van, azóta ezerrel olvasom a kutyás témájú cikkeket, szakirodalmakat, mindegy, hogy a tartásáról, neveléséről, fejlődéséről vagy a testfelépítéséről szól. Erre próbáltam a kérdezőt is rávenni, hiába. Pedig nem ártana ha felszállna a rózsaszín köd és tudomásul venné, hogy nem táskakutyája van, hanem egy terrierje.

2012. szept. 12. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
100%

Biztos ami biztos, hozok képet, saját kutyám. Kékkel a herét, pirossal a csomót karikáztam be.


[link]

2012. szept. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

nem gondoltam hogy erre gondol:D És nem volt még kan kutyám most van fél éve ideiglenesbe csak,de neki mikor kijön akkor nem láttam csomókat..:D

Nah legalább kielégítteted a kíváncsiságom,és a kérdező se ég be dokinál:D

2012. szept. 12. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!