Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen kistestű kutya fajtákat...

Milyen kistestű kutya fajtákat tudtok! Olvasd el lent a részleteket?!

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Most szeretnék majd kutyát venni de nem tudom milyen fajták közül válasszak?! az a légyek hogy kistestű legyen ne nőjön meg tulnagyra mongyunk ilyen 20-25 centinél nagyobra(Yorkahire terrier méret) És ilyen vöröses szine szeretném hogy leg en de ez egyáltalán nem légyeg :) max 4-5 kiló:) Milyen fajtákat tudtok?



2012. szept. 12. 22:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
de hányszor vinnéd sétálni? ha panelban laksz,remélem csak vicc a napi esti séta..
2012. szept. 12. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
28%

Minek kell megint támadni a kérdezőt??És mindig ugyanazokkal az unalmas kifogásokkal?

Vörös törpespicc a neked való kutya.

2012. szept. 13. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
0%

mert lassan már csak az tartson kutyát, aki kutyaiskolába jár, táppal etet, klikkerezik, és ismeri az összes tudományos módszert.

Küllem alapján választ. és akkor mi van???? Akkor mi alapján választanak mások kutyát ? meglátod, megtetszik. ez az első, aztán vagy megfelel a jelleme, vagy nem. még a menhelyi kutyánál is a küllem az első.

2012. szept. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Leírtam már, hogy fajtatiszta kutyánál, egy értelmes ember hogyan választ. Mert a kérdező nem menhelyit akar. És kérdező, nem fontos a külseje? "És ilyen vöröses szine szeretném hogy leg en de ez egyáltalán nem légyeg "


Nem lényeg, de azért megemlíted, hogy jó lenne, ha vöröses színe lenne. Fontos a kutya külseje, de mondom, csak másodlagos. Mármint jó lenne, ha az lenne..Nem véletlen láttok kis nyikhaj jancsikat egy amstaffal, vagy pittel. Mert az milyen menű, meg izmos kutya. Közben azt se tudja, hogyan kell nevelni a kutyáját...na ennyi. De gondolom ez még mindig magas nektek. Engem meg nem érdekel mit csináltok. Senki nem támadta a kérdezőt, szerettük volna elmagyarázni neki, miből áll a kutyatartás. És igen, kutyaiskola...NEM KÖTELEZŐ! De aki elviszi, azt ne derogáljátok már le. Aki képes otthon is megnevelni a kutyáját, az örülhet. De sokan nem képesek, és sajnálják a pénzt a kutyára. És akkor jönnek ide a hülye kérdések. De aki buta, az buta...Na ennyi, beleuntam, hogy mindenkinek magyarázni kell, azt fel sem fogják.

2012. szept. 13. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

kvittagirl mi baj az esti sétával????

00:05 = Köszönöm megnézem a vörös törpespiccet :)

2012. szept. 13. 08:50
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem az esti sétával van baj, hanem én úgy értem a leírásodból (és gyaníton kvitta is), hogy napi 1 alkalommal viszed le a kutyát. Így van?
2012. szept. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
mopsz?
2012. szept. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
igen jól értette little red,miért nem válaszolsz hányszor vinnéd sétálni??
2012. szept. 13. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!