Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Első kutyának mennyire ajánlot...

Első kutyának mennyire ajánlott a bernáthegyi?

Figyelt kérdés

2012. szept. 15. 10:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha megfelelően neveled, lemozgatod, és tanítod akkor semmi gond nem lesz vele. :D
2012. szept. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Egy 50x50-es úszómedence, ahonnét naponta 2-3 alkalommal kimenteted vele magadat, és már le is van fárasztva! :)))
2012. szept. 15. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem igaz, hogy egy úszómedence nem fogna jól, de egyelőre megelégednék egy bernáthegyivel :))
2012. szept. 15. 10:56
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem inkább az újfunlandi szedne ki a medencéből :D
2012. szept. 15. 10:58
 5/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nagyon jó fajta nekünk volt, nem is kell neki sok mozgás (persze kell de nem annyi mint egy agárnak). Nagyon ragaszkodó nagyon megszerettük ezt a fajtát már sajnos elpusztult a miénk de most egy bernát keverékünk van.:)

Az az egyetlen hátulütője hogy nem élnek 15-20 évig.

2012. szept. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
16%
Hát attól függ mekkora az első kutyád.... Amúgy most akkor ha jól értem kutyádnak lesz kutyája? :D
2012. szept. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Nem a kutyámnak lesz kutyája. Mindenhol azt írja a bernáthegyiről, hogy olyanoknak ajánlják akiknek már van tapasztalatuk a kutyákkal, vagyis nem az első kutyájuk. Engem az érdekelne, hogy első kutyának bevállaljak egy bernáthegyit? Ha betartom a szabályokat ami a falkavezérséget illeti, mennyire nehéz a nevelése?
2012. szept. 17. 20:59
 8/13 anonim ***** válasza:
Ha betartod nem nehezebb mint egy másiké. Csak az a baj vele hogy nagy. Egy 20kilós kutyát még megrántasz pórázfegyelemnél ha kell. 1 70kilósat már nem annyira. Persze kölyökkorban kezdődik a nevelés ha az jól megy akkor nem lesz baj.. De elsőre elég nagy falat lenne.
2012. szept. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
De gondolom azért könnyebb falat mint egy roti, még ha nagy is :))
2012. szept. 24. 14:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Jó tenyésztőtől válassz, aki figyelembe veszi, első kutyás vagy. Így az alomból tud majd kissé nyugisabb, nem igazán alfa jellemű kutyát ajánlani.A másik, hogy szukát érdemesebb választani általában.
2012. szept. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!