Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha valaki aki értene hozzá...

Ha valaki aki értene hozzá vagy már tapasztalt ilyet mi a véleménye?

Figyelt kérdés
Novemberben lesz 2 éves a westie szuka kutyám és tegnaptól köhög. ELkezd köhécselni aztán a végén mint aki benyelt vmit öklendezve köhög. Ez megfázástól lehet? Vagy esetleg vmi más? Mostanában volt fürdetve lehet attól lett ez neki? Aki ért hozzá segítsen ha nem gond! Köszi előre is!
2012. szept. 15. 14:32
 1/5 Yukióóóó ***** válasza:
ehhez hasonló betegsége volt a múlt héten a kutyámnak / japán - akita / köhögött szenvedett ,mintha vmi nem jönne fel neki ezek után habosat vissza hányt /fel nyalta / ezt többször , egész éjjel nem aludtam azt hittem reggelre meg döglika kutya , mert meg fulladt vmitől !! egy nagy frászt reggel orvos és közölte torok gyulladása van a kutyának 3 napos antibiotikum kúra injekcióban / 7000.- / és láss csodát valóban meggyógyult ! nagy a valószínűsége a tied nem száradt meg rendesen és meg fázott , a mienk a tudom ,hogy a kutya futtatóban nyelt be vmit valamelyik beteg kutyától !4 tehát vidd orvoshoz , hogy ne szenvedjen !!!
2012. szept. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! Ma nekem is vizeset meg kicsit habosat köhögött fel. Jajj fantasztikus megint vihetem a múltkor hirtelen bekajált és a vastagbele gyulladt be akkor 13ezret hagytam ott. Mondjuk megéri a pénzt mert imádom csak már ne jönne ennyi baj. Örülök h neked is jól lett a kutyusod!
2012. szept. 15. 16:48
 3/5 anonim ***** válasza:

kennelköhögés valószínűleg, nem ártana kerülni a kutyatársaságot amíg rendbe nem jön mert fertőzhet-dok helyrerakja kb egy hét alatt rendbe jön antibiotikummal-bár legtöbbször e nélkül is elmúlik:)

azért nem árt elvinni! pici kanál natur joghurttal, amit az eledeléhez keversz tudod kompenzálni az antibiotikum káros hatásait

2012. szept. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
szoba kutyus nem nagyon szoktunk más kutyákkal találkozni. nem szeretem az ittenieket akik itt laknak a közelünkben így kerülöm a társaságot így nehezen tudom elképzelni h elkaphatta vmelyiktől. én inkább a megfázásra gyanakodom de majd a doki megmondja. köszi a segítséget :)
2012. szept. 15. 17:51
 5/5 sippara ***** válasza:
(de ugye abba azért belegondoltál, hogy neked milyen lenne, ha nem találkozhatnál emberekkel hónapokig, ugye?)
2012. nov. 27. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!