Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy lehet egy kutyussal...

Hogy lehet egy kutyussal megetetni olyat, amit nem akar megenni?

Figyelt kérdés

Szeretnék neki tartani egy kis Immunovet kúrát, meg is vettem neki. Régebben nagyon szerette, megette azonnal, most viszont annyira nem kell neki, hogy ha a kedvenc kajájára szórom akkor nem eszi meg az egészet, inkább koplalna...!!

Na de nincs most pénzem másik fajtát venni..:/

Ha van tippetek előre is köszönöm!


2012. szept. 15. 18:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy por állagú dolog, igaz? Én ezt tenném: fognék elegendő májkrémet, rászórnám a port és összehajtanám, hogy a kis májkrém golyóban legyen. Vagy májkrémbe keverném, és kis golyóvá gyúrnám, így adnám neki oda. Én eddig csak tablettát adtam be így, de úgy benyelték, hogy észre se vették a tablettát. :)
2012. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez ha jól tudom por(?).Én a féregtelenítőt is parizer közé hajtva,vagy májkrémfalatkába téve adom.
2012. szept. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Igen porról van szó! Hát májkrémet nem bírja a gyomra már sajnos, idős kuytusról van szó, viszont pont amire rászórtam az máj volt..de akkor lehet elpépesítem és úgy gyúrom bele! Köszönöm a tippeket megpróbálom!
2012. szept. 15. 19:19
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A kockasajtba is nagyon jól lehet beledolgozni a port.
2012. szept. 15. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
medvesajtba, sajtkrémbe próbáld adni neki, ha az bírja a gyomrát.
2012. szept. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem ismerem az Immunovet port, de ha fel lehet oldani nagyon kevés vizben, akkor fecskendővel beadhatod neki. Leülteted magad elé, felemeled a pofáját,belenyomod a vizet és összefogod a száját. Akkor önkéntelenül nyelni fog.
2012. szept. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
sajtkrém, esetleg egy kis leves, ha szereti... vagy az utolsó ötlete jó. bár, az én kutyám mikor egyszer féregtelenítőt kapott, simán nem nyelt. orra is be lette fogva, áhh, ő inkább megfulladt volna. máskor meg beadtam neki, simán eljátszotta, hogy lenyelte (tényleg nyelt egyet) aztán mikor elfordultam, kiköpte a dögje. folyadékot is inkább megitatok vele mondjuk tejben (tudom, hogy annyira nem jó, de ez a hülye szereti, az a kevés meg nem árt), mert inkább megfullad vagy kihányja. tehát nálunk kényszerítés helyett inkább átverés van.
2012. szept. 15. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Hú mindenkinek nagyon köszönöm, mindenki zöld lett:) Most el lettem látva tanácsokkal. Fecskendőm pont van is itthon steril, ha szép szóval nem megy akkor az lesz a legeslegvége. Mert mondjuk azért így sérül a büszkesége:DD

Az utolsó válaszolótól kérdezném, hogy tejcsi miért nem jó? Az enyém is nagyon szereti, habár nem szoktam neki adni csak évente háromszor max, ez nem egy beállított dolog, csak valahogy így jön ki, de nem tudom mit árthatna?

2012. szept. 16. 07:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!