Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Milyen trükköt tudtok ajánlani...

Milyen trükköt tudtok ajánlani, amit ülve vagy fekve is tudok tanítani a kutyusomnak?

Figyelt kérdés
2012. szept. 16. 18:30
1 2 3 4
 11/34 A kérdező kommentje:

Nagyon jó ez a videó :))

Én ezt láttam már élőben is egyik barátnőm ismerőse mutatta a kutyájával :D Náluk a vezényszó az "Ernyedj" :) Haláli :D

2012. szept. 16. 19:30
 12/34 anonim ***** válasza:
Palackdöntés mondjuk formálással működik, azt hagyd, de legalább itt a jó alkalom, hogy klikkerezz vele. Imádni fogja, bármit is tanítasz neki, az én kutyáimnak már kitágul a szemük, ha a kezembe veszem a klikkert:)
2012. szept. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Hovarju ***** válasza:

Ha kipróbálod a klikkert, tanítsd meg neki, hogy húzza le a lábadról a zoknit.

Ez hosszú és gondolkodás igényes feladat, nem kell hozzá sokat mozogni.

Esetleg megtaníthatnád arra, hogy vigyen oda dolgokat hozzád: telefont, távirányítót, papirzsepit stb.

Jó tanulást, és mielőbbi gyógyulást kívánok!

2012. szept. 16. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:

Ez jó ötlet :D

Klikkerezést mindenképp elkezdjük :)

Közben megtaláltuk az eltűntnek hitt 101 kutyatrükk könyvet is, abból kinéztem a fekvőtámaszt, nem is nehéz, ezt biztos megtanítom neki, legalább az izmait is dolgoztatom vele :)

Hempergést és a zokni levételt is tervezem :)

A többi dolgot meglátjuk, hogy haladunk :)

2012. szept. 16. 21:22
 15/34 A kérdező kommentje:
Ja és köszi :)
2012. szept. 16. 21:23
 16/34 anonim ***** válasza:
54%
Húzzatok rongyot, ezt minden vérbeli kutya élvezi.
2012. szept. 16. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
Tegyél le tárgyakat, amik alá tudsz tenni jutalomfalatot, vagy bele jutalomfalatot stb. És a "keresd" szót gyakoroljátok vele! Van ilyen speckó játék is, de nem jut eszembe a neve, fából van és egy kerek valami, amin körben vannak mélyedések, oda kell tenni a falatot és rá kell helyezni a bele illő fa darabokat, amik henger alakúak. És ezeket csak orral nem tudja kiborítani, mert bele van mélyedve, viszont ha megfogja és felhúzza, akkor ki tudja venni és alatta a falat. Erre kell rájönnie. Ha valaki tudja, mi a játék neve, akkor az segítség, szerintem megéri megvenni. jobbulást! Szép kutyád van! És hogy tudtatok a sétából hazajönni?
2012. szept. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
Még az jutott eszembe, hogy klikkerrel pl a szemkontaktust is gyakorolhatjátok, nem tudom, mennyire megy. Csak ülsz és ha rádnéz, klikk és falat. És pl olyat is, h a falatot elé teszed és nem eheti meg, csak ha engeded, ha ez megy, a mancsára teszed és onnan nem engeded, majd az orrára! Olyan cukik olyankor!
2012. szept. 16. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 A kérdező kommentje:

Köszi :)

Ismerem ezt a játékot, nem tudom mi a neve, de ilyen interaktív játék :) Még a kutyaoviban játszottunk vele :)


Kb. 5 percig csillagokat láttam, aztán pár lépés után simán rá tudtam állni, még sétáltunk tovább jó 1 órát, nem is fájt utána. Aztán hazaértünk, leültem, majd amikor 1,5 óra múlva felálltam, már nem bírtam rendesen ráállni, reggelre pedig be is durrant rendesen, akkor már esélytelen volt, hogy ráálljak. Az a vicc egyébként, hogy a másik bokámban is el van szakadva a bokaszalagom, ez 16 éve történt, csak akkor nem vették észre az orvosok. Most tavasszal vették észre, amikor ugyanígy kibicsaklott a bokám, de már mondták, hogy nem tudnak vele mit kezdeni, mert csak műteni lehetne, azt pedig egyenlőre nem akarom. Akkor 2 hét után már újra sportoltam, most meg mindenki azt mondja, hogy sokkal hosszadalmasabb lesz a felépülés. Hát azért reménykedem.. :)

2012. szept. 17. 08:22
 20/34 A kérdező kommentje:
Ezt a kaja kivárást tudja :) Én is szoktam a mancsára tenni, irtó édes ahogy szugerálja :D
2012. szept. 17. 08:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!