Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol tudom jelenteni, ha kóbor...

Hol tudom jelenteni, ha kóbor kutyát látok? Egyik szervezet sem segít, mit lehet tenni ilyenkor?

Figyelt kérdés

Beszéltem több állatmentő szervezettel, ebrendésszel, de mindenki ad egy másik telefonszámot, hogy majd ő segít a kutyán, de senki.

Egy nagyon kedves, barátságos németjuhász keverék kutyusról van szó, aki a Gödöllői Tesconál tanyázik hetek óta. Nem tudom hazahozni, mert több állatom is van, de szeretném ha jó helye lenne, rendes gazdiknál.


Mit tehetek érte?



2012. szept. 17. 11:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kerested már őket, onnan tudod, hogy nem fogadják be? Miért nem vinnéd oda, nekem teljesen szimpik voltak.
2012. szept. 17. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
senki sem fogja befogadni. hidd el én már csak tudom. vigyél neki kaját ha tudsz, és vizet. El lesz ő ott a tesconál. még mindig jobb mint egy zsufolt menhelyen ketrecben egész nap.
2012. szept. 17. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

vmelyik nap láttam Gödöllőn kiplakátolva egy német juhász keverékről egy fotót ,hogy eltűnt..


holnap körbe nézek hátha meglesz a hirdetés..

2012. szept. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Olyan helyet sajnos nem tudok ahol leadhatnád, de a német juhász fajtamentést keresd fel ha eddig még nem beszéltél velük, esetleg hátha tudnak valamit tenni. Csinálj róla képeket és oszd meg FB-on.

Vagy nem szép dolog, de befogod és egy közeli menhely elé este kikötöd.

Sajnos tényleg teltház van mindenhol, így az ember vagy befogadja magához a kutyát vagy keres neki gazdit, ha meg ezt nem tudja megtenni akkor ott marad szegény.

2012. szept. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!