Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Cerberos iskolások! Ti hogy...

Cerberos iskolások! Ti hogy büntettek?

Figyelt kérdés
Vannak nálatok is fokozatok? Mik ezek? Behívás megtagadást hogy büntetitek?

2012. szept. 20. 07:34
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
27%
Nem vagyok cerberosos de egy dolgot tudok.. A behívás megtagadást nem bünteti senki.. Mi értelme lenne? gyere ide gyere ide! és ha nem jön akkor hozzá vágsz valamit és majd oda fog jönni ? :D Ha a kutyád eléggé halgat rád és eléggé tisztel akkor oda fog menni. Ne a kutya büntetésén gondolkozz hanem hogy te mit rontottál el hogy nem behívható.
2012. szept. 20. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nem gondokodom a kutya büntetésén, köszönöm, tisztában vagyok vele, hogy hogy kell. Én csupán a Cerberos módszereire vagyok kíváncsi, így kérem, az írjon benne, aki jártas.
2012. szept. 20. 07:39
 3/25 A kérdező kommentje:
*aki jártas benne
2012. szept. 20. 07:39
 4/25 anonim ***** válasza:
38%
Elsőre ne hallgass, a behívás megtagadása súlyos bűn. Én anno, mikor mé megcsinálta a kutyám, szóval egyszer. Szóltam másodszorra hangosabban, harmadikra odamentem és úgy megrángattam, h arról kódult. Persze nem mondom ezt követendő példának. De pont a napokban volt szerencsém cerbis módszerrrel tanító oktatóval beszélnem, mesélte h mi hogy volt, mikor tanította a kuytáját. És bizony megrángatta ő is.
2012. szept. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Itthon nevelek egy volt menhelyi, fiatal kutyát. Nagyon falkavezér akart lenni (egy éves múlt), de megneveltem. Behívásra jönnie kell, előttem nem vágtathat be a kapun, ha leteszem az ételt, nem ugorhat a nyakamba, elmegy hátrább. Megrángattam a nyakát, kapott kis pofonokat a pofájára. Nem Cerberosos vagyok, csak ő már a hatodik kutyám.
2012. szept. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat, nekem is megvan a kis 'finomságom' a tarsolyomban, még nem alkalmaztam, mivel inkább a kapcsolat építésén voltam. Szépen is sikerült, csináltam vele kötődési tréninget, mostanában gyönyörűen behívható, de macskáról vagy egyéb kis állatról nem. Baromi erős a vadászösztöne, így hiába jó a kapcsolatunk, olyankor megszűnök létezni. Úgyhogy legközelebb, ha ilyesmi adódik muszáj lesz alkalmazni.

Azért kíváncsi lennék Cerberososok válaszára, mivel én tükörsulis vagyok, de érdekelnek az ő módszereik is.

2012. szept. 20. 14:03
 7/25 zsuzsabazsa ***** válasza:
5%
A kutya számára a legnagyobb büntetés, ha nem kap dicséretet.
2012. szept. 20. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Ház egy kölyökkora óta a gazdival lévő, jó kapcsolatban álló kutyának biztos. Egy idősebb, bizalmatlan, befelé forduló kutyának nem hinném.
2012. szept. 20. 16:44
 9/25 anonim ***** válasza:
Kötve hiszem, hogy az a legnagyobb büntetés, ha nem kap dícséretet. A legnagyobb büntetés a falkából kizárás, de nem hiszem, hogy ezt kellene alkalmazni ebben az esetben. Mivel én még csak alapfokra járok, és tüköriskolába, nem tok tanácsot adni erre....
2012. szept. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 A kérdező kommentje:
Pedig bizony a behívás megtagadása az egyik legsúyosabb bűn, amit falkából való 'ideiglenes' kizárással szoktak büntetni. Majd középfokon megtudod:)
2012. szept. 20. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!