Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Miért nem szeretik a keverék...

Miért nem szeretik a keverék kutyákat?

Figyelt kérdés
Sokszor hallom hogy nem kutya és ez zavaró pedig kutyák.
2009. aug. 1. 17:25
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
81%
én nem tartozom közéjük, a legtöbbjük nagyon édes
2009. aug. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
81%
Én ilyet még nem hallottam... Én szeretem őket, minden kutyát szeretek. Szerintem ha valaki szereti a kutyákat, akkor az nem csak egy fajtára, méretre vonatkozik. Én a kistestűekre hallom hogy nem kutyák (akkor mik???), pedig nekem ők tartoznak a kedvenceim közé.
2009. aug. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
75%
A keverékek a legjobb kutyák a világon! Sokkal immunisabbak a betegségekre,sokkal jobb az idegrendszerük. És mindegyik példány egyszeri és utánozhatatlan,szóval különleges!
2009. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
82%
Procli sznobéknak csak a "kutyuli-mutyuli" szalagos, agyonkozmetikázott, kabátkába öltöztetett elkényeztetett luxusautós, normális életre alkalmatlan túltenyésztett eb a "kutya". A keverékek sokszor okosabbak, nincs se csipőficamuk, se más, örökletes betegségük. Én őket szerettem, most is kettő futkos a kertben, menhelyiek voltak.
2009. aug. 1. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
63%
Köcsög sznobéknak nem kutya a keverék. De ez nem is baj, dédelgesség csak a szaporítótól származó bisonjorkikutyulimutyulikat meg a többi szobamamuszt, nem is való az olyannak kutya.
2009. aug. 1. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
75%
keverék kutyijaim vannak és semmi bajom sincs veluk
2009. aug. 1. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
91%
Nem tudom nekem semmi bajom a keverékekkel, nagyon ellenállóak és hihetetlenül ragaszkodók:))
2009. aug. 1. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
Imádom a keverék kutyusokat, szerintem a túltenyésztett, remegős, idegbajos, finnyás, elkényeztett kis vakarcsok nem kutyák.
2009. aug. 1. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

Eddig aki keverékkel találkoztam imádnivaló volt.

Nemrég viszont hallottam és olvastam is olyat, hogy immun-gyengék.

Ha tenyésztőtől (és nem szaporitótól) veszel kuttyot, akkor ők járnak tenyésszemlére, orvosi kivizsgálásra, kiállitásra, hogy fajtájuk jegyeit külsőleg-belsőleg megtartsák.

Tehát ha egy fajta szerelmese valaki,(nem csak szobacirkálókat tenyésztenek), tuti nem "elégedik meg" egy keverékkel. A jó tenyészetben pedig nem ideggyengék meg csipőficamosak...


Szóval emberfüggő,kinek mi jön be..valaki nem akar öregkorára a kutyájának epilepsziás rohamokat (szomszédomék keverék kutyájával ez történt). Persze előfordulnak kivételek keverékeknél és fajtatisztáknál is.

2009. aug. 1. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Nekem világ életemben keverékem volt, de sose jutott eszembe,hogy "ne vagyem őket kutyaszámba". Imádom őket és általában a kutyákat. Nekem a kutya a közepestől kezdődik. Ne értsétek félre, imádom mindet,a csivit is, de én magamnak csak nagyobb testűt tudok elképzelni. Sztem ez nem baj,nem vagyunk egyformák, mert valaki meg csak kicsit akar.
2009. aug. 1. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!