Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Webkutya vagy Zoofast?

Webkutya vagy Zoofast?

Figyelt kérdés
Melyik a jobb webshop? Vélemények, és tapasztalatok is érdekelnek! A válaszokat előre is köszi. :)

2012. szept. 21. 16:54
 1/9 A kérdező kommentje:
Ja, és TOTW tápot szeretnék rendelni, ha ez számít. :)
2012. szept. 21. 16:57
 2/9 anonim ***** válasza:
Én mindig onnan rendelek, ahol éppen olcsóbb, a kiszállítással még sosem volt gond.
2012. szept. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én pont ma rendeltem TOTW-t a zoofastról. Ott tényleg jó áron van, és mivel elértem az értékhatárt, így ingyen szállítják, szóval ... webkutyáról még nem rendeltem.

De hogy érted, hogy melyik a jobb? Kit érdekel melyik a jobb, a lényeg, hogy melyik az olcsóbb :D

2012. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egyértelműen ZOOFAST!!! Én a Webkutyáról régen rendeltem, ma már nem. TOTW sokkal olcsóbb, de szerintem minden olcsóbb a zoofast-on.


A kiszállítással sehol sem volt probléma.

2012. szept. 21. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi szépen! :) Csak azért kérdeztem, hogy nincs-e valakinek negatív tapasztalata, vagy valami.
2012. szept. 21. 21:20
 6/9 anonim ***** válasza:
Zoofast, tegnap jött meg a Josera tápunk, vasárnap rendeltem. Régebben is tőlük rendeltem, maximálisan elégedett vagyok velük.
2012. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

zoofast olcsóbb, egyértelmű, hogy totw-ot onnan... csak annyi tanács, hogy előbb rendeld, mint amit gondolnál, meg amit írnak. amikor rendeltem, mindig vagy épp az nem volt, vagy később jött. így inkább megrendelem akkor, amikor még bőven van a másik zsákban, hogy tudjam keverni. amúgy rendesek,csak kicsit későn szólnak, szerintem. (de velem korrektek voltak, én a legnagyobb kiszerelést rendeltem, ami nem volt - kaptam helyette két közepest, ami amúgy drágább lett volna, a nagy árán.)

de ha a webkutyán is ennyi lenne, onnan hoznám, profik, korrektek, szoktam tőlük ezt-azt rendelni. az áraik sem rosszak.

2012. szept. 22. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ha árban ugyanaz lenne akkor webkutya-mert magyar cég.

Viszont ugye az árak... hát emiatt zoofast. Épp most rendeltem onnan kaját, sampont, bolhairtót...

2012. szept. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 kefekoto válasza:
Bár a Webkutya drágább,de nem csalódtam bennük. A Zoofast olcsó, de volt vele problémám. Előre utalással fizettem, majd a rendelést törölték, mert nem tudták szállítani a megrendelt tápot. Azt állították, hogy a gyártás szünetel. Persze a hivatalos forgalmazó ezt cáfolta. A pénzem több mint egy hétig nem kaptam vissza annak ellenére, hogy három e-mailt küldtem, és telefonon is kértem.
2013. febr. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!