Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Zoofast webáruházzal van...

Zoofast webáruházzal van tapasztalatotok?

Figyelt kérdés

Rendeltetek már tőlük kutya száraztápot? Megvoltatok elégedve?


Nagyon örülnék, ha leírnátok a tapasztalataitokat velük, mert kedvező árban vannak náluk a tápok, de nem szeretném, ha hibás árut kapnék esetleg.


Köszönöm!



2012. jún. 25. 15:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, rendeltünk tőlük tápot, nagyon korrektek, telefonálnak is, hogy mikor érkezik az áru, lehet utánvétellel fizetni, szóval csak jót tudok mondani róluk.
2012. jún. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, én tőlük rendelem annyi hogy lassúak, és akkor hívnak amikor már a ház előtt állnak így mindig el kell küldenem őket hogy nem vagyok otthon, szóval minimum 1 hét a szállítás.
2012. jún. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Többször rendeltem, az áru mindig kifogástalan állapotban érkezett.

Általában 4-5 napon belül megérkezik a rendelés, egyszer vártam 3 hetet, amikor nem volt raktáron a táp, amit rendeltem, de 1 héttel a rendelést követően kaptam egy mail-t, megkérdezték, hogy várok-e, vagy visszamondom.

2012. jún. 25. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! 2 hetente rendelek tőlük!tökéletesen meg vagyok elégedve,hibás árut még nem kaptam. Csütörtökön rendeltem,holnap jön az árú. A futár szolgálat küld e-mailt,szállítás előtt,hogy melyik nap szállítják ki. Ja és van t.vásárlói kedvezmény is:)
2012. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 kefekoto válasza:
A Zoofast olcsó, de volt vele problémám. Előre utalással fizettem, majd a rendelést törölték, mert nem tudták szállítani a megrendelt tápot. Azt állították, hogy a gyártás szünetel. Persze a hivatalos forgalmazó ezt cáfolta. A pénzem több mint egy hétig nem kaptam vissza annak ellenére, hogy három e-mailt küldtem, és telefonon is kértem.
2013. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!