Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Honnan vesszük észre, hogy...

Honnan vesszük észre, hogy kutyánk szülni fog?

Figyelt kérdés
Mik a tünetek?Van valamilyen folyása a kutyának?(Beagle kutyus, kb 4 5 hetes, de már jó nagy pocija van .:)

2012. szept. 21. 20:17
 1/7 anonim ***** válasza:
A kutyaknal 9 het a vehem,persze plusz-minusz.En sokszor hömeröztem az utolso heten,nekem bejött.Hirtelen,nagyot esik le a hömerseklet es következö nap megindul az elles.Azt is erdemes figyelni,hogy eszik-e,altalaban elözö este mar nem esznek,mondjuk a vemhesseg vegefele erdemes többször keveset adni neki.Azt is erdemes figyelni,hogy elles elött elkezd idegesen fel-ala jarkalni,esetleg liheg,elbujik tehat mindent ami nem hetköznapi vagy megszokott.
2012. szept. 21. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha értem, köszi a választ.:)
2012. szept. 21. 20:24
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvisszük ultrahangra, a 60. nap környékéről folyamatos kapcsolattartás a dokival, persze közben is, stb stb, mert ugye nem szaporítunk felelőtlenül.
2012. szept. 21. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%
És úgy fedeztetted be, hogy még ennyi gőzöd sincs a kutyákról, hát csak gratulálni tudok az újabb szaporított beagle alomhoz, mintha nem lenne elég belőlük. Szegény fajtamentők tele vannak.
2012. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
prüszköl, vergődik, fáj a torka, hányinger, láz. egyéb gondokkal forduljon kezelőorvosához ill. kérdezze meg gyógyszerészét
2012. szept. 22. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Brigsz válasza:

Az én kutyám csinált magának helyet a fialáshoz.

Amúgy mérjétek meg a hőmérsékletét, és ha lázas akkor már jönnek a kicsik... :)

2012. szept. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Utolsó pont hoyg nem. Szülés elött 24 órával leesik 1 fokot a testhő.
2012. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!