Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne a staffordom...

Hogyan lehetne a staffordom hamis?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 19:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
vegyél egy kájt, kaut, moszit, sharpot, vagy kangalt, stb az majd megvédi a területet, meg a staffodat esetleg még tanul tőle vmit. ne vadítsd. nem arra való, ha nem jön neki "magától" az őrző-védő ösztön akkor erőszakkal kezdő staffisnak nem szabad kihozni belőle.
2009. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező az én párom baráti körében sok amstaff előfordul !

Sokat mesélt róluk és azt hallotam hogy nem tanitották "házőrzésre" de annyira imádta a gazdáját hogyha valaki felemelte a hangját a gazdira a kutyus már rohant vicsorogva támadóállásba!

De pl az is lehet hogy egy ismerősötöket nagyon szereti de abban a pillanatban amint látja hogy bántani akar ráugrik ! Ezt is mesélték!

Ebből leszűrve az amstaffokat nem kell tanítani , tudják hogy mi a dolgok! Igazán barátságosak meg minden de ha jön valaki aki bántja a gazdit MEGVÉDI!

De amúgy még azt is hallotam egy amstaff tenyésztőtől , hogy ha kifejezetten valami nagy épitkezéshez vagy gyárhoz kell őrző kutya , mindig a nőstényt viszik mert ő még annál is harciasabb ! De ez nem azt jelenti hogy a kanok nem , csak ő "bohócabbak" de ha baj van is mennek úgyanúgy ! ;)

2009. aug. 2. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
80%
Te meg analfabéta vagy ezek szerint ehhez a fajtához egy kicsit tanulmányoznod kellene nekem van egy két ilyen kutyával tapasztalatom sőt. Nekem most fog egy ilyen újabb szerzemény jönni. Hidd el ha arra fog kerülni a sor meg fog védeni. Nem kell hozzá vadítani és hamissá tenni.
2009. aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
82%

Az ilyen faszoknak miatt van azt hogy a kutyát bepörgetik "szép" szóval , utána pedig agyon lövetik mert megmarta anyucit, vagy a kisgyerekét stb...

Büszke lehetsz magadra! Mielőtt ilyen kutyát veszel gondolkozz el kicsit és olvass már utána , nem érted meg hogy ők nem HARCI kutyák????

Ha goromba kutyát akarsz , vegyél kaukázusit, Vagy olyan fajtát ami alapból ugatós!

Nem ezeket a gyönyörű kutyákat kell tönkre tenni!

Te idióta !

2009. aug. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
81%
Majom.Az ilyet kéne elaltatni,nem szerencsétlen kutyát,amikor majd megtámad valakit,pusztán a TE tudatlanságod és hozzánemértésed miatt.
2009. aug. 3. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
100%

van egy erős , okos szép kutyád !

erre te egy harci kutyát,egy fegyvert akarsz belőle csinálni ??

gondolj már bele : nem mindenki betörő ,vagy rabló aki be akar menni hozzátok,sőt,a rossz szándékkal közeledők felkészülnek a kutyára !

megy a kis gyerek,vagy nagyobb gyerek , benyúl a kerítésen ( véletlenül ),vagy nyitva marad a kapu 8 másodpercre ,a kutya meg jobb esetben csak letépi a karját ,mert arra oktattad, vagy mert csak símán örzi a területet ?


vagy tegyen különbséget a kutya???

hogyan ??

ezt veszélyes kutya tartásának hívják,és fegyvernek minősül!

azaz akkora felelőséged lessz,mintha egy csőre töltött fegyverrel sétálnál az utcán !!

2009. aug. 6. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

istenem!!!

azt akarom hogy ne jöjjön be töle senki!!

sok erre a bünözés

2009. aug. 6. 18:15
 18/32 A kérdező kommentje:
nem hogy megugatná az embereket ,még csoválja a farkát
2009. aug. 6. 18:16
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

nem érted ???

amit te szeretnél az nem kutya,hanem valami vadállat emberek ellen nevelve .

nem tud különbséget tenni !!

elfogadja a falkavezért a többit meg széttépi ????

egy jól nevelt kutya mindent megtesz a gazdinak, de csak parancsra,nem magától !

2009. aug. 6. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:

hogy ti mekkora I d i ó t a b a r m o k vagytok !!!

az emberek a kutyákat arra használják hogy ne jöjjenek be a házba,hogy védje öket.A KUTYA HÁZÖRZŐ!!k u r v á ra nem azt akarom hogy széttépje azt aki bejön hanem hogy megugassa,megmorogja!adjon jelt hogy valaki bejött!!

És ne mondjátok hogy ez olyan nagy kérés mert van ismerösöm akinek staffja van és véletlen se tép szét senkit,csak megugatja ha a kapu elöt van,mikor bejön akkor megorogja..de nem bántja!!!

ÉN NEM ÉRTEM MIÉRT OLYAN NAGY DOLOG EZ!!

2009. aug. 6. 18:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!