Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne a staffordom...

Hogyan lehetne a staffordom hamis?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 19:18
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Én pl.a bullterrieremmel járok kiképzésre,őrző-védőre is,jól dolgozik,de sosem lesz "hamis".

A jól képzett,nem dilettáns által csibészelt kutya CSAK parancsra támad,amúgy tökéletesen megbízható.Ez épp a harapásos balesetek elkerülése miatt fontos:ha valaki az utcán jó szándékkal odamegy a kutyához és mondjuk megsimogatja,a kutya nem támadja meg az illetőt.

2009. okt. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

szija. nekem is van amstaffom. én jártam és még járok is vele ide: [link] . ezt én kicsit drágának talállom de remek kutyát faragnak belőle. először az alapfokúba jártunk 9 hónapossan. oda 47 000 ft-ot kellett beizetni de hidd el megérte. most már más sulit kellett választanunk. de így 2 éves korára PROFFFFI házőrző. nem kell neki mondani hogy ne engedjen be mást , magától teszi a dolgát. egy kis sztori ami biztos tecceni fog:


Pár hónappal ezelőtt elromlott a csengőnk és épp jött egy vendég. Mi persze nem hallottuk hogy kiabálnak mert a tv egész hangosan megy. egy 10-15 percig ott álltak mint a hülyék és semmi. Egyszer csak elkezdett csörögni az egyik pasas telója és majd széttépte a kerítést. Epp mi hívtuk őt hogy mikor jön. Telefonban mondtam hogy jöjjön be a kutya nem bánt. Hát ahogy belépett ugy elkezdte tépni a kezét Néró hogy mi a nagy kiabállásra futtotunk ki amikor láttam hogy a vendgé a földön fekszik Néró pedig felette áll és amikor megmozdult akart felállni felénk akkor Néró rámorgott. Hát azután odamentem Néróhoz és megsimiztem a buksiját =) . Benn felesleges volt elővvenem a fáslit mert az ember kezén csak jó nagy lila folt volt és karmolások meg a harapás nyom. De azután az vendégnek Néró kiterült hogy simogassa meg. SZóval én azt mondom... ---> kutyasuli és a staffod egy családszerető, betolakodó ellenes kutyus lesz :)

2010. ápr. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!