Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan lehetne a staffordom...

Hogyan lehetne a staffordom hamis?

Figyelt kérdés
2009. aug. 1. 19:18
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
84%

Még régebben olvastam ezen az oldalon , hogy egy illetőnek valami nagytestű kutyája volt .

És megtanitotta arra hogy : Ha valaki bement a kapun akkor ráugrott -nem bántotta csak nem engedte be , csak akkor ha a gazdi mondta neki h "enged el" .

Ez tök jó sztem :)

A betanitását nem tudom hogyan kell, kérdezz meg szakértőt ! :)

2009. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
100%
Az amstaffal az a helyzet, hogy nem amiatt jó ház örző, mert mindenkit megugat, meg szét tép, hanem mert a kinézete miatt nem mertnek tőle bemenni... nagyiméknak is staffi van, nekünk is, és hozzájuk betörtek, mert "le fizették" a kutyát... szóval haázörzésre inkább tényleg kau vagy moszkvai őrkutya kellett volna vagy ilyenek... annyit tudsz, hogy elviszed egy jó kutya suliba, de te otthon semmiféleképpen ne vadítsd
2009. aug. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
90%
Szia! Az is fontos hogy mennyi idős a kutyád, mert nekem is a kutyám (boxer szuka) 3-4 évesen kezdett el ugatni emberekre(ha valaki elmegy a kerítés mellett), úgy hogy mi nem tanítottuk, szóval lehet neked is várnod kell és majd idővel jobban védi a területét, de semmiképp ne csibészeld mert felesleges, gyönyörű kutyák staffok ne roncsd el. Ja meg ha sok a bűnözés a környéketeken, egy kutya akkor nem ér semmit, mert ha valaki be akar menni, akkor lelövi a kutyát, vagy megmérgezi sajnos. Inkább vegyél egy önvédelmi fegyvert, és kamerát az udvarra.
2009. aug. 7. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
66%

--hogy ti mekkora I d i ó t a b a r m o k vagytok !!!

az emberek a kutyákat arra használják hogy ne jöjjenek be a házba,hogy védje öket.A KUTYA HÁZÖRZŐ!!k u r v á ra nem azt akarom hogy széttépje azt aki bejön hanem hogy megugassa,megmorogja!adjon jelt hogy valaki bejött!!

És ne mondjátok hogy ez olyan nagy kérés mert van ismerösöm akinek staffja van és véletlen se tép szét senkit,csak megugatja ha a kapu elöt van,mikor bejön akkor megorogja..de nem bántja!!!

ÉN NEM ÉRTEM MIÉRT OLYAN NAGY DOLOG EZ!!----


mint idiótabarom a másik idiótabaromnak mondom neked komám :)AZ ILYEN VISELKEDÉST : JELZÉSNEK HÍVJÁK !

és erre símán nem kell tanítani, elég,ha mindíg nyugodtan és megfontoltan megszerzed és megtartod a vezéri szerepet,

a kutya pedig alapból jelez,ha valaki ismeretlen jön, és akkor is ha ismerős ,csak a jelzés lessz más !EZ A KUTYA DOLGA !

a kérdés az,hogy te mint egy "idióta barom" kilátsz-e a fejedből és felismered a KUTYA EGYÉRTELMŰ JELZÉSEIT ??!!:)

minden kutya jelez a falkavezérnek ! és csak neki !

a kutya nem házörző, a kutya a területet örzi, ha ő a vezér a sajátjának tekinti !

a kevés információ birtokában vagy te ekkora tulok ,vagy símán elhiszed,hogy a kutya arra való,hogy őrizzen ???

a kutya : 1 állat ,2 kutya ,.

ami neked való azt csengőnek,elektromos kerítésnek, vagy riasztónak hívják :)

2009. aug. 7. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
90%

Arról nem beszélve,ha egy kutya véletlenül mégis megtámadja a területére bemászót,az állatot leölik,gazdit meghurcolják.

Ebben az országban nincs jogod megvédeni a tulajdonodat.

2009. aug. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
74%
Ha tényleg házőrzésre szerettél volna kutyát, akkor miért nem néztél egy kicsit utána, hogy melyik fajtából lesz jó őrzőkutya? Tényleg ilyen sok lett volna elmenni egy könyvtárba és elolvasni egy könyvet? A stafford NEM őrző-védő, hanem terrier.
2009. aug. 7. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
80%
Arról nem is beszélve,hogy az hogy egy kutya "hamis" az nem azt jelenti,hogy jó házörző,hanem hogy kiszámíthatatlan,sunyi.Egyébként meg hidd el,hogy megvédené a területét akkor is ha nincs ilyesmire megtanítva.Sajnálom szegény kutyust,mert ő is csak szeretetre vágyik,nem hülyeségre.
2009. aug. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
74%
Még annyit,hogy igazán elgondolkozhatnál azon,hogy ha ennyi ember véleménye ellentétes a tiéddel,akkor talán te vagy eltévedeve,nem mindenki más,és talán nem kéne idióta barmozni mindenkit,mikor itt az egyetlen akiről ez elmondható az te magad vagy.
2009. aug. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim válasza:
0%
Keress egy jó kutyakiképzőt és megfelelő csibészeléssel jó kutya lesz(nem vadállat).Aki ezt hülyeségnek tartja,az egyszerűen ostoba,ilyenekre ne is halgass.Láttam én már nyüszítve menekülő staffit a gazdája mellől(azt bántalmazták) és olyan is volt a környezetemben,hogy a betörők az arany,ezüst mellett a kutyát is vitték... Szerintem ezektől cinkesebb dolgok nem léteznek a világon.Azt meg sajnálattal olvasom,hogy egyeseknek ez talán még be is jön (???)...Na mindegy,ha azt akarod,hogy a kutyád őrizze a házat,sőt esetleg még álljon is ki melletted nehéz helyzetben(milyen szörnyű dolgokat írok most,biztos egy vadállat vagyok pfff.),akkor kutyakiképző,csibészelés...,ha meg azt szeretnéd,ha vernek,(akármilyen hihetetlen is egyeseknek ez manapság simán előfordulhat és a helyzet csak rosszabb lesz)a staffordod hülyén bámuljon,akkor halgass másokra és max.sétálj,meg fotózkodj vele(majd dobd föl a"májvipre" a képeket büszkén.
2009. okt. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 A kérdező kommentje:
végre valaki aki egyet ért velem :)
2009. okt. 15. 22:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!