Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szuka vagy kan kutyám legyen?

Szuka vagy kan kutyám legyen?

Figyelt kérdés
nincsen tapasztalatom,hogy keverékbe melyik milyen .

2012. szept. 22. 10:53
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
szuka párti vagyok, 2 szukám és 1 kanom van (mind ivartalanítva) egyetlen okból kifolyólag, a kanok lepisilnek mindent. tök undorító és néha nagyon ciki tud lenni, amikor pl. az autó kerekét, vagy a ház falát pisili le és pont látja a tulajdonos...
2013. szept. 9. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Utolsó nevelés kérdése, bár a szukák is ugyan úgy hajlamosak lehetnek jelölni akár a kocsi kerekét.

De azért a házfala az erős, ott nevelés hiány van.

2013. szept. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
hát nem tudom, hogy mennyiben nevelés hiány, én erdő szélen lakom, így itt nem tud házakat pisilni, de mivel eleve póráz nélkül sétáltatom őket és nem szólok bele abba, hogy hova pisilnek, kétlem, hogy ha lenne egy több kutya által levizelt fal, akkor onnan elrángatnám, vagy le tudnám nevelni arról, hogy azt ő is lepisilje...
2013. szept. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nekünk több szukánk volt, mint kanunk de én női gazdiként nagyon nagy kan párti vagyok! Sokkal könnyebb kezelni egy ivartalanított kant, mint egy szukát. Illetve nagyjából ugyan az, de a következetes nevelésből adódó sértődéseket vond ki belőle.
2014. febr. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:

a kan kutyám (pumi) sokkal ragaszkodóbb volt, mint a szuka (spániel).


Szerintem sem a nemén múlik a kutya jelleme, vérmérséklete.

2014. febr. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

személy szerint nekem a kanok sokkal szimpibbek. többször hallottam már, hogy egy kannak egyszer elmagyarázod rendesen, hogy nem ő a főnök és elfogadja, a szukák meg folyamatosan kibúvókat keresnek.

én direkt kant akartam, valahogy a szukákkal nem jövök ki olyan jól, tényleg nem tudom miért, de általában nem találom meg velük a közös hangot... a következőt is kannak tervezem.

2014. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!