Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Eltort a kutyam laba? Szombato...

Eltort a kutyam laba? Szombaton hol van allatorvos?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy mi tortent, mosogattam es o meg jatszott a macijaval. Feldobja a kanapera aztan felugrik utana es ledobja .... meg szaladgal vele a szobaba. Most vettem eszre hogy bal hatso labat logatja, amikor szalad neha leteszi es amikor ket labra all akkor valamenyire ranehezedik. Megneztem nem talaltam benne semmit, ha hozza nyulik nem sir nem faj neki. Akkor nem tort el ugye? Hol van szombaton allatorvos?
2012. szept. 22. 12:03
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tört el, csak meghúzta. Az én kutyáim lábai is megsérülnek néha, de még sosem volt komolyabb baj belőle. Persze látatlanban nem tudom. Azt pedig,hogy hol van állatorvos, elég nehéz úgy megválaszolni,hogy nem írtad, hol laksz :)
2012. szept. 22. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Igaz, bocsanat csak ideges vagyok Budapest 6.kerulet.

En is gondoltam hogy nem tort el mert jatszik tovabb csak eddig soha semmi baja nem volt es megijedtem

2012. szept. 22. 12:11
 3/7 anonim ***** válasza:
2012. szept. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Lehel úti állatkórházban mindig van ügyelet, de nem olcsó hely...

Szerintem sem tört el, mert azt gondolom, hogy akkor egyáltalán nem állna rá. Lehet, hogy megrándult, ficam, stb. Én a helyedben várnék a dokival, de ha azt látod, hogy nagyon fájlalja, akkor persze nézesd meg.

De az én kutyámnál is volt már olyan, hogy reggel arra keltem, hogy háromlábazik. Hívtam a főnökömet, hogy szabit kell kivennem aznapra, rohanás a dokinkhoz (a vizsgálat közben borrrzasztóan fájlalta) onnan a lehel útra röntgenre, majd az eredményekkel vissza a saját dokinkhoz. 4 órás rohangálás, és kb. 15 ezer forint + 1 szabadnap után délbe a kutyámnak már semmi baja nem volt, amikor visszaértünk a doki rendelőjébe, már simán ment, nem is fájlalta, a rtg. sem mutatott semmit... Valószínűleg rándulás volt. Ezt csak azért írtam, mert vannak helyzetek, amikor s.o.s. doki, de a kutyusodnál még várnék ezzel.

Ha érintésre nem fáj, hagyja, hogy mozgasd, kicsit megnyomd, akkor nem lehet nagy baj.

2012. szept. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is a hatkerben laktam. A Péterfyt próbáld meg!
2012. szept. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az egyetemen is próbálkozhatsz: [link]
2012. szept. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én ezzel még nem mennék dokhoz, ez valszeg nem törés. Pihentesd éa masszírozd neki.
2012. szept. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!