Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » A mopsz vagy a cavalier king...

A mopsz vagy a cavalier king charles spániel a jobb?

Figyelt kérdés
Nem tudom, hogy melyiket válasszam.Hogy az egyik mért jobb mint a másik stb...
2012. szept. 22. 15:14
 1/10 anonim ***** válasza:
ezek alapján nyilván nem értesz a fajtákhoz. Előszőr is ird le valahova, mit vársz el egy kutyától, és csak utána keresd meg a hozzád illő fajtát.
2012. szept. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
spániel jobb,erősebb kevesebb betegsége mint mopsznak
2012. szept. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy jobb vagy rosszabb fajta. Csak MÁS.

Maximum számodra lehetnek kedvezőbb tulajdonságai de mi meg ezeket igazán nem ismerhetjük. Gondold át hogy mit vársz egy fajtától és mit tudsz adni neki. Járj utána a jellemüknek és a szükségleteiknek és ezek alapján dönts.

2012. szept. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
igen egyet értek.
2012. szept. 22. 16:02
 5/10 anonim ***** válasza:
Jobb? Miben? Nekem a spánielek jobban bejönnek, de van, akinek a mopsz a 'jobb'. Nincs ilyen, hogy jobb vagy rosszabb, csak különböző igények vannak.
2012. szept. 22. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Hovarju ***** válasza:

A mákos tészta jobb, vagy a téliszalámi?

Ez csak tőled függ. Melyiket szereted jobban.


A kutyaválasztásnál sincs másképp. Mire szeretnéd használni? Szereted a horkoló kutyát? Szereted, ha egy kutya vidám, sportos? Mennyi időd lenne rá? Hol lenne? Kertben? lakásban? itt is-ott is?

Ezekre a kérdésekre csak TE tudod a választ.

Nyilván mindenki azt a fajtát fogja dicsérni, amelyik neki tetszik, de ettől még nem biztos, hogy neked is ugyanaz lesz a véleményed.

Én speciál egyiket sem választanám.

2012. szept. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
jól van na!mondtam, hogy egyet értek veletek.Rosszul fogalmaztam bocsánat!
2012. szept. 23. 15:04
 8/10 anonim ***** válasza:
Hát akkor miért nem irod le hogy milyen tipusú kutyát akarsz? Lehet egyik sem felelne meg az elvárásodnak. Sokan csak külső meg divat alapján vesznek kutyát, közben életükben nem hallotak a fajtáról. Szóval?? Mit vársz el egy kutyától? Élénk, lusta, tanulékony, közönbös, stb-...
2012. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Szeretném, ha bent csöndes lenne, mert panel lakásba lenne.Nem szeretnék nagyon szőrhullajtós fajtát.Egy nap 7 órát lenne egyedül, amíg iskolába vagyok.
2012. szept. 24. 09:20
 10/10 anonim ***** válasza:
A mopsznak erősen hullik a szőre, a cavalier jobb szerintem!:))
2013. ápr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!