Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék 1 kutyát. Vajon...

Szeretnék 1 kutyát. Vajon melyik való a legjobban panelba?

Figyelt kérdés

Eddig csak cicáim voltam, kutyám még sose. Olyat szeretnék, ami olcsón tartható, de maga a kutya is olcsón vehető meg. És legyen barátságos, kistestű, és panelban tartható. Én a Törpe schauzerre gondoltam, vagy a Jack Russel-re. Mások aztmondják, hogy a terrierek nagyon rosszak, panelban nemlehet őket tartani, mert széttépnek mindent?


lécci segítsetek!!KÉRLEK!!


2009. aug. 2. 12:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem yorkiem van de ő egy vagyon, de lehet tartani terriereket panelban sőt odavalók. De ha te barátságosat keresel és kistestűt ajánlom a bishon bolognese-t. Nem vedlik, de rendszeres ápolást igényel és nyírni kell. Nagyon barátságos és szófogadó szereti a gyerekeket és idegenekkel is barátságos.
2009. aug. 2. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igazuk van!A terrierek nagyon eleven kutyák és ha otthon hagyod őket szétszednek mindent.



Nekem mopszom van.Kistestű és panelban nagyon jól érezné magát.Mikor otthon hagyom elmegy aludni és csak akkor jön ki a szobából ha hazaérek.Nem rág szét semmit.És olyan édes azzal a nyomott fejével!:D

Az ára változó.Én 30.000F-ért vettem de törzskönyv nélkül.Törzskönyvvel 50-60.000Ft.

2009. aug. 2. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Semmiképp ne vegyél se snacit, se jacket panelba! Amit nagyon tudok ajánlani, az a shihtzu, baromi édes, és játékos kutya, a szőrét ápolni kell de nem jelent nagy gondot!! Kistestű marad és tündériek! Angoltanáromnak volt sicuja, annyira édes volt, mondta is a tanárom hogy igazi panelkutya, semmi gond nincs vele :)

[link]

2009. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
BICHON BOLOGNESE VAGY HAVANESE vagy akár MÁLTAI SELYEMSZŐRŰ. Nem nőnek nagyra. Törzskönyv nélkül 30-50 ezer ft. Törzskönnyvel: 110 ezer is lehet
2009. aug. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is shih-tzum van, áldott jó kutya, panelban tartott.

Viszont ezzel a mondatoddal nem értek egyet:"olcsón tartható".

Minden kutyánál áll a zászló, akár panel akár nem, akár olcsó volt, akár nem, hogy megbetegszik pl. Az orvos pedig pénz.

2009. aug. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Azokon kívül amiket már írták kistestű és lakásban is elvan még a Chihuahua vagy a bulldogok.

Az árak meg ugye elég széles skálán mozognak, írd be googlebe a fajtát meg h eladó és nézz szét :D

2009. aug. 2. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
85%

Ha csak egy kutyát szeretnél magadnak,akkor miért nem mész el egy menhelyre?! Rengeteg kistestű kutyát találsz ott, ára nincs,csak egy bizonyos összeget kell fizetni a tartásért,oltásokért. Keverék,árva kutyusnál jobbat el sem tudnék képzelni.Ráadásul megmentettél egyet!

Egyébként pénzbe kerül,oltások,ha beteg,az orvos.Én biztosan menhelyről hoznék,mert nem mutogatni akarnám,hogy milyen gyönyörű pedigrés,hanem egy aranyos kis barátot keresnék,aki mindent meghálálna.

2009. aug. 2. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem akarsz drága kutyát akkor én megnéznék egy kutyamenhelyen egy kistestű kutyust mert azok a kutyák akiket onnan elhoznak nagyon hálásak tudnak lenni
2009. aug. 2. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem angol cocker spánielem van. Olvass utána, csak ajánlani tudom, igaz a szőrével vannak gondok(sokat kell sepregetni) De azon kívül nagyon imádni való kutya.
2009. aug. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem bischon havanesem van, és jól bírja a panelt. Naponta többször kell levinni pisilni mintha családi házban lennél. Nagyon tudom ajánlani, mert szerető kutyus , általában nyugodt is , de fontos neki hogy foglalkozzanak vele, és h legyenek "kutyabarátai"

2009. aug. 2. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!