Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szeretnék 1 kutyát. Vajon...

Szeretnék 1 kutyát. Vajon melyik való a legjobban panelba?

Figyelt kérdés

Eddig csak cicáim voltam, kutyám még sose. Olyat szeretnék, ami olcsón tartható, de maga a kutya is olcsón vehető meg. És legyen barátságos, kistestű, és panelban tartható. Én a Törpe schauzerre gondoltam, vagy a Jack Russel-re. Mások aztmondják, hogy a terrierek nagyon rosszak, panelban nemlehet őket tartani, mert széttépnek mindent?


lécci segítsetek!!KÉRLEK!!


2009. aug. 2. 12:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Második vagyok.

Hogy döntöttél?Milyen kutyusod lesz?

2009. aug. 3. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Hello! én a Bichon Havanese-t ajánlanám. Nem nő nagyra, selymes a szőre,játékos és kb 40-50 ezerböl kilyön, ha olyan helyröl veszed ahol nem olyan drága. Csináltani akarnál neki törzskönyvet az 10 ezer forintbol simán kilyön.Én ezt azért ajánlanám mert nekem is ilyen kutyusom van,eléggé jol nevelt.(Kertes házban lakom) panel házakba ez a fajta tökéletes. (remélem tudtam segíteni!) Hello
2009. aug. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
köszi a segítségeteket,sok segített.Bár még nemtudok dönteni a Si-cu és törpe snauzer között.tudom h a snact nem ajánlottátpok panelba,de nekem annyira teccik.A si-cu-t sokan ajánlottátok ezért választottam ki azt is...Szerintem a si-cu marad.
2009. aug. 5. 14:11
 14/14 anonim ***** válasza:
MENHELYI KUTYA !!!
2011. jan. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!