Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogy érjem el, hogy a szüleim...

Hogy érjem el, hogy a szüleim megengedjék, hogy a shih-tzumat behozzam a házba?

Figyelt kérdés
Van egy fűtött kutyaháza, de én akkor is nyugottabb lennék ha bejöhetne.Anyukám már megengedné.
2012. szept. 27. 21:35
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy megmondod h annó társasági kutyát vettek neked, aminek a gazdája mellett a helye, és udvari tartásra alkalmatlan, mivel pici, mindegy h fűtött-e a háza.
2012. szept. 27. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:

ezt m megmondtam nekik meg m azt is h a nemesek ágyába feküdt meg minden, de...

Azért köszi! :)

2012. szept. 27. 22:01
 3/13 anonim ***** válasza:
Ha anyud megengedi akkor kérd meg h beszéljen apukáddal. Ha megengedték, hogy legyen kutyád akkor szeretik annyira az állatokat, hogy nem akarják, hogy ez az apró termetű kutya kint egyedül télen fagyoskodjon. Mert elképzelhető az is h nem megy be a házába. Enyém pl télen sem megy be,mondjuk hosszú szőrű német juhász. DE nem kell az ágyadban aludnia. Mond meg apukádnak h legyen szíve, és ne hagyja kint szegényt ha már ilyen kutyát vett neked. Mutass neki oldalakat ahol leírják, hogy kell tartani ezt a kutyafajtát, talán megérti.
2012. szept. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Már beszélt egy jópárszor vele, de nem.É is mutattam neki oldalakat, 101nagykutyás videót...

De ő azt mondja: "Kutyának,macskának kint a helye"...

2012. szept. 27. 22:30
 5/13 anonim ***** válasza:
62%

a társasági kutya nem kinti kutya. A szőre nem bírja a kinti tartást, ápolást igényel. Ha nem akar egy összegubancolódott bundájú környék réme kinézetű kutyát...

Egyáltalán... Hogy jut valakinek az eszébe hosszú szőrű társasági kutyát csak kinti tartásra beszerezni.

2012. szept. 27. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De akkor minek vették meg neked ezt a kutyát!? Akkor nem tudták, hogy nem fogják beengedni a lakásba? Kintre németjuhász, labrador, puli meg ilyesmi kell, nem társasági kutya!
2012. szept. 28. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha van saját szobád, akkor beszéld meg velük, hogy csak a Te szobádban fog tartózkodni, és Te takarítasz utána. Ha már ilyen kutyát vettek, akkor muszáj kompromisszumot kötniük, mert neki nem az udvaron van a helye.
2012. szept. 28. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Szilvi & Argos ***** válasza:
100%

Mennyi idős a kutyus, mióta van nálatok?

Előző telet hol-hogyan töltötte?


A társasági kutyák szőre egyszerűen nem bírja az időjárás viszontagságait, ha átázik, meg fog fázni...a hosszú szőre állandóan vizes lesz, ha pedig levágjátok, még jobban fog fázni...lakásban a helye!!!

Mondd meg Anyukádnak, hogy vagy beengedi, vagy elajándékozod olyan helyre, ahol megfelelően tartják!

2012. szept. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Ma 5 hónapos.Ebből m egyértelmű h nem volt előző tele.Elajándékozni nem szeretném, ezért írtam ki ezt a kérdést.Teraszon van nem nagyon fúj be a szél és van tető is, és elég nagy.Van saját szobám, de anyáék a földszinten vannak szóval az egész emelet az enyém. Erre én is gondoltam és szerintem ez lenne a legjobb megoldás.Köszi az előzőeknek, kivéve akinek nem.
2012. szept. 28. 16:17
 10/13 Szilvi & Argos ***** válasza:

Értem!

Ezek szerint pici kölyökkora óta kerti kutyus...de hidd el, hogy lakásba "tervezték" ezt a fajtát, nem fogja kibírni a kemény telet...a szőrét sem fogjátok tudni ápolni...az lenne a legjobb, ha az emeleten lehetne Veled, és wc-re illetve sétára levinnéd napi 4-5 alkalommal

2012. szept. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!