Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerintetek mit csináljak,...

Szerintetek mit csináljak, hogy megengedjék?

Figyelt kérdés
Van egy 2 éves Vizslánk de én szeretnék egy Francia Buldogot is, de anya azt mondta, hogy nem! Szerintetek mit mondjak, hogy megengedjék? Foglalkoznék én mind a kettővel, sok szabadidőm van.
2010. jan. 16. 16:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Gyűjts pénzt, mert egy ilyen kutya sokba kerül. Lehet hogy időd van, de a ház nem a tiéd, és a szüleid dolgoznak hogy eltartsanak. Meg lehet tanulnod is kéne.. Hogy foglalkozol a vizslával?
2010. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

teljes mértékbe elég egy kutya a számodra, ahány éves is vagy. inkább azé az egy kutyáé legyen az összes rászánt pénzed, időd, szereteted, mint hogy kettő van és esetleg valamelyik hiányt szenved valamiben.

na meg a zöldhasúból is kevés van, örülj ha egyet meg tudsz tartani.

2010. jan. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tudom milyen érzésed lehet

de hidd el h én ezt már végig jártam igaz csak egy hétvégére kellett vigyáznom a bnőm kutyusára (amilyen kutyafajtát már rég akartam (máltai selyem kutyus)) de amikor jött a kutya nagyon boldog voltam h két napra iylen kutyatulajdonos vok de hétvége végére már örültem h elmehet két kutya sokkal több gond

két kutyát sétáltatni nem egyszerű egyik azt a bokrot nézte ki magának másik meg meglát egy cicát usgyi

többet is esznek együtt

stb ....

majd ha felnőtt leszel akkor lehet több kutyád is de most még a szüleid "nyakán lógsz" ez a nagy helyzet ha én felnövök akk kutya TENYÉSZTŐ leszek (máltai selyemkutya , amerikai cocker spnai + lesz egy keverékek is menhelyről)

gondold át

2010. jan. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A francia bulldog nagyon drága (több mint százezer ft.) és nagyon kényes kutya. És egyébként ha anyud azt mondta, hogy nem, akkor szerintem ez nem fog változni, úgyis ő dönti el, és szerintem nem akar ennyi pénzt költeni mégegy kutyára.
2010. jan. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!