Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hogyan győzzem meg hogy...

Hogyan győzzem meg hogy lehessen mellette még egy?

Figyelt kérdés

Most van egy 12 éves Rotink.

Ahogy elnézem szegényt, nem sokáig húzza ilyen bőrben..

Elaltatásról szó sem lehet, mert szeretjük és különösebb baja nincs az öregségen kívül.

Kérdeztem anyát hogy milyen kutyánk lesz "később"?

Ő egy dobermann-t szeretne, DE csak akkor amikor a rotink meghal, addig nem is akar hallani másik kutyáról :S

Annyi bajom van a kutyánkkal, hogy annyira öreg hogy meg s mozdul és így el sem tudom vinni sétáltatni sem.


Minél hamarabb szeretnék egy kutyát, de sajnos anya szerint Ari (mert hogy így hívják) mellé nem rakhatunk egyet :(


Félreértés ne essék, mert Ari -t is nagyon szeretem!!


2009. aug. 3. 14:02
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem nem kéne még egy kutya Ari mellé, mert az öreg Rottweilerek elég kiszámíthatatlanok, (nekem is rotim volt, de mi elaltattuk mert nagyon beteg volt /12 évesd volt/) és lehet hogy depressziós lenne tőle Ari ha egy másik kutya kerülne mellé, ugy hogy szerintem adj meg a kutyádnak mindent hogy boldog legyen a hátralévő élete
2009. aug. 3. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

hm. talán igazad van!

tényleg ezt kéne tennem :(


köszönöm válaszodat

2009. aug. 3. 14:07
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

ha szereted, akkor ne vegyél másik kutyát, legalább várd meg, míg szegény meghal...

Nem szokná meg az újat, te meg nem is foglalkoznál vele eleget. Senkinek sem jó, anyukádnak igaza van.

2009. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!