Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mi a véleményetek a kutyámról?

Catygirl kérdése:

Mi a véleményetek a kutyámról?

Figyelt kérdés
[link]

2012. szept. 29. 14:19
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
De miért?
2012. szept. 29. 15:14
 12/28 anonim ***** válasza:
Szerintem azért mert ő a szomszédod.
2012. szept. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:
Hát elég szomorú hogy sokan ilyen gonoszak szegény kutyákkal.Egyébként nem ő mert westiem csak egy van.
2012. szept. 29. 15:27
 14/28 anonim ***** válasza:
Nem akarok vitát indítani, de elég szűk látókörű vagy. Aki nem tartja aranyosnak a kutyádat, az már rossz ember? :)
2012. szept. 29. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 A kérdező kommentje:
Nem azt mondam hogy az rossz ember. Én az állat kínzókra meg a szomszédomra gondoltam aki egyszer már meg mérgeszte!
2012. szept. 29. 16:03
 16/28 anonim ***** válasza:

Westi, szerintem alig alig van különbség ezek között az egyedek között. De őszintén szólva a tiéd nem tetszik:(

Azoknak vágják le ilyenre, akiknek lusta a gazdájuk ápolni a szőrét. Nekem így tetszenek, szoknyával:

[link]

2012. szept. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
Egy westi. Nem mondom hogy csúnya, de egy átlagos westie.
2012. szept. 29. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
Aki szereti ezt a fajtát, ugyis azt irja, hogy aranyos. Nekem is van kettő, imádom őket. Nagyon helyes a tiéd is, nem lehet nem szeretni őket.
2012. szept. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:
Én nem vagyok lusta ápolni a szőrét de ündorodik a fésűtől!Most miért kinnozzam(erőszekosan fésüljem)Szegényt!?A szomszédomé és az egyik ismerősömé teljesen le van nyírva! Én nem viszem bemutatókra! Hát akkor?
2012. okt. 1. 12:21
 20/28 anonim ***** válasza:
Nos az, hogy undorodik a fésűtől a te hibád. Meg kell nevelni! Ha te fésülni akarod, akkor fésülöd. Az én goldenem is utálta a fésülést, de nem hagytam, hogy vergődjön, aztán rájött, ha hagyja magát, előbb szabadul. Nekem személy szerint nem tetszik, ahogy le van nyírva. Meg amúgy is, az ollót és más nyíróeszközöket hagyja magán használni, kivéve a fésűt? Amúgy aranyos kutya, mint minden más kutya, csak a bundája nem valami szép. Aztán lehet csak a kép miatt van és más szögből már jobban mutat. De nekem is jobban tetszik az egyik válaszolónál linkelt kutya szőrének a fazonja.
2012. okt. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!