Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Mivel tudnék pénzt keresni?

Mivel tudnék pénzt keresni?

Figyelt kérdés

Nem kell rosszra gondolni,nem akarok szaporítani vagy hasonlók.Csak érdekelne,hogy milyen "munkát" tudnék csinálni,ami kutyákkal kapcsolatos,és lehetne vele egy kis pénzt keresni.Csak hobbiból szeretném,nem akarok tízezreket kaszálni.Ilyenek mint pl a kutyasétáltatás,van még valami ötlete valakinek?

És ami a gond,vagyis nem az,de valahol akadály,hogy 16 éves lány vagyok.És sokan azt gondolják,hogy nem bírnék a kutyájukkal,pedig a látszat csal.A saját kutyáimat is én képeztem ki,szívesen segítenék másoknak is,de hát nem hirdethetem magam úgy,mint kutyakiképző.Szóval valakinek valami ötlet,hogy hogyan tudnék ilyesmiket csinálni?



2012. szept. 30. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
A legnagyobb kérdés az, h hajlandó vagy-e adózni utána. Mert ha nem, akkor ez ne a neten beszéld ki...
2012. szept. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kutyasétáltatás,kutyákra vigyázol fürdeted is.Elmész rendezvényen kutyáiddal
2012. szept. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

szerintem csak a kutyasétáltatás jöhet szóba..

persze ha van rá igény, én 2 éve próbálok kutyasétáltató lenni ,neten több száz oldalra fel raktam,csináltam szóró lapokat is ,de semmi...

tavaly sétáltattam ismim vizsláját 2 hétig,de nem bírtam vele nagyon erős volt,húzott nagyon,tesómat is elhívtam ,hogy segítsen a sétáltatásában és így bírtuk 2 hétig,utána jött a suli és nem vittük többet..

2012. szept. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű a dolog, mert sok ember nem szívesen bízza idegenre a kutyáját. Próbálkozz ismerősöknél, hátha van olyan aki el van havazva vagy nyaralni mennek és vigyázni kell a kutyusra. Esetleg kozmetikában próbálj érdeklődni, hogy felsöpörni a kutyaszőrt vagy bármiben segíteni. Sok sikert!
2012. szept. 30. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!