Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Szerinted igazam van?

Szerinted igazam van?

Figyelt kérdés

http://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__3492485-egy-f..


Az első válaszoló vagyok!

Annyira nem értem ezt, hogy valaki miért akar kutyát, hogy ha még az etetésével is problémázik? Miért nem fogják fel az emberek, hogy a kutya nem olcsó mulatság akit csak meg kell venni és kész!

Ha nincs igazam akkor szoljatok! Csak fel idegesitenek az h ha valaki kutyát akar úgy, hogy nem tudná rendesen gondját viselni :S


Amúgy a linkbe az első hozzászóló vagyok!


2012. szept. 30. 19:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem felkaptad a vizet egy egyszerű kérdésen. Ha akarnék kutyát mondjuk bernáthegyit tuti megkérdezném h nagyságrendileg mennyit eszik, és nem azért mert nem lenne pénzem sok kajára, hanem csupán kíváncsiságból. Nekem staffordom van kennelből, és én is megkérdeztem mennyit eszik egy ilyen kutya mielőtt megvettem.
2012. szept. 30. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
hány éves vagy?
2012. szept. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

24vagyok:D


nekem ebből a kérdésből az jön le, hogy "vajon hány zsák chappit kell vennem havonta?"

2012. szept. 30. 19:46
 4/10 anonim ***** válasza:
52%
Teljesen igazad van.
2012. szept. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Igazad van,ha valakinek nincs pénze már az etetésre sem,hogy lenne pl. oltásokra, de a kérdésből ez szerintem nem derül ki az ott kérdező csak érdeklődik, az meg jó dolog ha valaki utána néz a fajta igényeinek mielőtt megveszi.

Más esetben amit leírtál igzad van, de ne legyél ideges :)

2012. szept. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem is igazad van, de ne a kérdezőre legyél mérges, mert nekem az jött le a kérdéséből, hogy nem akar se túl kevés se túl sok kaját adni neki, azt szeretné, ha rendes lenne a súly. más kérdés, hogy nem is mindegy milyen kajából kap mennyit, oda írhatta volna, hogy mi gondolt, de majd rájön...
2012. szept. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
de ne egy élő állaton tapasztalgassa, mivan ha sokat eszik és nem tudja fizetni? odaadja valakinek mint egy tárgyat?
2012. okt. 1. 10:18
 8/10 anonim ***** válasza:

Ne kombináld túl a dolgot és nem is kell letámadni.

Megkérdezte mennyit eszik. Ebből hol következik az, hogy nem tudná gondját viselni?


Én is kérdezősködtem, mielőtt hazavittük a bullmacinkat. Jobb tisztában lenni ezekkel a dolgokkal és nem kell mindenkit letámadni ok nélkül.

2012. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

A kérdésben az is szerepel,hogy gyerek mellett tartható-e, ebből én arra következtetek,hogy még nincs is meg a kutya, csak kérdez./az etetésről is/


Alapvetően igazad van,de ne azt bántsd aki csak érdeklődik.

2012. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
gondolom te is eszel húst, és azok nem állatok voltak??? gondolkozz el ezen...
2012. okt. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!