Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Benti kutyával kapcsolatban...

Benti kutyával kapcsolatban adnátok tanácsokat?

Figyelt kérdés

Lényegében két kérdésem lenne:

1. Milyen gyakran fürdetitek őket?

2. Amikor nem vagytok otthon egyedül vannak bent a házba vagy van lehetőségük kimenni? Hogyan oldjátok ezt meg?



2012. okt. 1. 14:32
 1/4 anonim ***** válasza:
3-4 havonta. Mikor így mikor úgy. Ha esik kint akkor bezárom őket. Ha jó idő van akkor meg ki be járkálhatnak úgy vannak itthon.
2012. okt. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ugyan most kerti kutyám van, aki bejöhet a házba és télen szinte végig bent volt...de előtte kis-közepes hosszú szőrű kutyussal éltem szűk egy évet panelban.

Fürdetés kb. évente 3-szor volt samponnal-szárítással. Sáros időben vagy lezuhanyoztattam vagy lavórban mostam le tiszta vízzel.


Simán el volt a lakásban egyedül 10 órát is wc nélkül. Napi 3 hosszabb séta, futtatás, játék...otthon csak aludt :)

2012. okt. 1. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Akkor fürdetem ha nagyon koszos lesz, vagy már szagos :D Átlagban évente 2-3 alkalommal.


Mivel társasházban lakunk, így igen, a lakásban marad. Lefekszik és alszik. Amikor jó idő van, akkor nyitva van az erkélyajtó, oda kimegy és nézelődik, vagy napozik (15 nm-es az erkély).

2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nekem 2 benti kutyám van! Az egyik egy Yorkie őt havonta fürdetem,mert neki nem szőke van ,hanem haja! A másik egy Westie őt 1,5 havonta visszük kozmetikushoz!

Mivel panelban lakunk napi 3x visszük őket sétálni,ami nekik elég!

Napközben pedig együtt vannak otthon egyedül,jól megvannak!

2012. okt. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!