Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Normalis ez a fajta viselkedes...

Normalis ez a fajta viselkedes (kutya)?

Figyelt kérdés

Most mar kesz vagyok a hugomtol! Tegnap nala aludtam, mert a ferje elutazott, es kiborit ahogy a kutyaval banik. Foz neki mindennap 2x er, seta utan megmossa a tapancsat es bekremezi, ha leul a kutya az olebe ugrik azonnal, vele alszik az agyban annak ellenere hogy vettek neki kutya agyat, nem szol ra soha semmiert es a ferje ugyanilyen

Sokszor mondtam nekik hogy ez mar tulzas de meg sem hallanak


2012. okt. 1. 23:12
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Igen. Az, hogy van rosszabb is, nem tesz jóvá semmit. Ennyi erővel aki csak lapáttal csapkodja a kutyáját, az is teljesen oké, hiszen van, aki élve felgyújtja. A szabályok nélküli lét nem jó egyetlen kutyának sem, csak másképp rossz, mint a lánc meg az éheztetés.
2012. okt. 2. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Félreértesz. Nem írtam azt, hogy teljesen normális, ahogy viselkednek a kutyájukkal, de szerintem a kérdezőnek semmi beleszólási joga nincs. És van rosszabb módú kutyatartás, mint ez. Ennyi volt a mondanivalóm..
2012. okt. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Azért én nem mondanám, hogy örüljön egy újabb elkényeztetett kutyának. Arról nem esett szó, hogy magán a kutyán hogy látszanak meg ezek a dolgok, vagy később miféle viselkedési problémákat fog összeszedni. Lehet, hogy már most egy idegbeteg antiszociális görcs az elkényeztetés miatt, vagy ha még fiatal, akkor 1-2 év múlva lesz az.
2012. okt. 2. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

" Lehet, hogy már most egy idegbeteg antiszociális görcs az elkényeztetés miatt, vagy ha még fiatal, akkor 1-2 év múlva lesz az."


Persze, ebben igazad van. De nem írt erről semmit, úgyhogy én csak arra reagáltam, amit kérdezett.

2012. okt. 2. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem a pincsim is el van kényeztetve... anyámék mindent megengednek neki mindenhova felmehet stb Anyám neveletlen hercegnőnek mondja.... Kapun belül egy kis vadállat folyamatosan vernyákol ha elmennek előttünk a kerítésnél. Amúgy nekünk a bnőmel azonnal szót fogad és póráz nélkül sétál..
2012. okt. 2. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!