Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Találtam egy közép/törpe...

Találtam egy közép/törpe spicc kutyust, szőrzet ápolás?

Figyelt kérdés
Segítségeteket szeretném kérni, a kutyus elég elhanyagolt állapotban van... a szőre a fari részen elég koszós(nem részletezném, hogy mi lehet a kosz) Elég hiperaktív kutyának tűnik nekem...mivel gazdája nem sok gondot fordíthatott rá így szeretném gondjaimba venni, állatorvoshoz szeretném elvinni... oltás és chip miatt is (egyáltalán rendelkezik-e vele...) Tudtok valamit amivel könnyedén eltudnám távolítani? (ollót is segítség lenne de fél tőle..)?

2012. okt. 2. 00:50
 1/5 anonim ***** válasza:
49%
Fürdesd meg és minél hamarabb vidd állatorvoshoz. Nyírással meg egy-két csimbók levágásával ne foglalkozz, ha van benne chip, akkor meg lesz a gazdája, lehet, hogy égre-földre keresi.
2012. okt. 2. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bízd a kutyakozmetikusra, ő szépen rendbeteszi.
2012. okt. 2. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha még nem csináltál ilyet, akkor kutyakozmetikus, de mindenek előtt az eredeti gazdáját próbáld megkeresni! Egyáltalán nem biztos, hogy nem foglalkozott vele, néhány hét kóborlás után is hasonlóan rossz állapotba tud kerülni a kutyák bundája.
2012. okt. 2. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tegnap voltunk állatorvosnál, kapott védőoltást, chip nincs, így kapott chipet is. Délután végigplakátoztuk a környéket, bejártuk az állatorvosokat, hátha valaki emlékszik rá, ma elviszem kutyakozmetikushoz, remélem nem lesz agresszív, egész jól bírta az állatorvost is... eddig még nem jelentkezett senki, rendelőkbe is raktam ki hirdetést...
2012. okt. 3. 08:06
 5/5 anonim ***** válasza:

Írd meg ide is, képpel:

fajtamento@spitz.hu

Hátha valaki már nagyon régóta keresi, mert pl. ellopták, és lehet, hogy ezért olyan ápolatlan szegény! Kedves tőled, hogy befogadtad őt!

2012. okt. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!