Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most egyhetes kutya kibírja-e...

Most egyhetes kutya kibírja-e a telet odakint?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, a párja 14 év után kimúlt. Kellene mellé egy társ. Kínáltak egy pulit, amely másfél hetes, de nem akarják megtartani, sőt, hogy mit akarnak vele, le sem írom. Sok szalmával kutyaházban, a másik kutyával kibírja?
2012. okt. 2. 22:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%
Én sem csókolgatom a kutyámat, de nem is csak azért tartom, hogy legyen, hogy tizenévekig csak a kertet nézze, meg az utcán azt a pár métert, az egyetlen intelligens élőlénynek sem élet. Még az achátcsigáimnak is minden takarításkor átrendezem a helyüket, meg kiveszem őket, mert nekik is kell a változatosság, hát még egy olyan fejlett lénynek, mint egy kutya.
2012. okt. 3. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 Ilyent ***** válasza:
14%

akumi

Ha nem csókolgatod akkor ölelgeted meg beszélgetsz velük. Azt hiszed azok pszichológusok???

Az állatok nem azért lettek teremtve hogy mindent megadjunk nekik.

Nem viszed el magaddal nyaralni és mondod nekik ez itt az óceán ez a Kínai nagy fal stb...


És a kérdésre felelve nyugodtan elhozhatod ha a másik kutya megtűri akkor minden renden.

Nem fog megfagyni.

2012. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
51%
He? :D
2012. okt. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld elérni a gazdáknál, hogy 8 hetes koráig az anyjánál maradjon. Azt a 2 hetet valahogy beszéld le velük. Közben persze már vidd állatorvoshoz, hogy kezdje el neki az oltás- és féregtelenítő programot.

8 hetesen pedig vidd haza, vegyél vagy csinálj neki egy normális házat, amibe mivel még nagyon kicsi és a házat nem tudja befűteni, csinálj bele valamilyen kuckót (valami erős anyagot, pl. krumpliszsák tömj meg lazán szénával) és azt így tedd be a kutyaházba. A kutya tudjon belebújni a zsákba a szalma közé. Egy pulinak semmi baja nem lesz, -30 fokban sem.

2012. okt. 3. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Ilyent te egy nagy iq huszár lehetsz. De azt mar meg sem merem tőled kérdezni hogy a pszichológusok hogy jönnek ide.
2012. okt. 3. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
9%
Amúgy persze nyugodtan hagyj kint egy 3-4 hónapos kutyát a -10 fokban. Legutóbb olvastam, hogy kifejezetten jót tesz neki hogyha félig megfagy.
2012. okt. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

A pulinak előbb-utóbb lesz bundája...

Ha már most ezen aggódsz, akkor látni fogod, ha fázik a kicsi, és úgyis beengeded, vagy javítasz az ólon. De egy rendes hőszigetelt, függönyös kutyaólban, amit egy nagykutya fűt, simán van +20 fok, amikor kint -20 van.

De én emlékszek még olyan szilveszterre, amikor rövid ujjúban sétáltattam a kutyát.


A kutyáknak gazdi kell. A többi már megoldható részletkérdés.

2012. okt. 3. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 Ilyent ***** válasza:
0%

15 13.00 80% névtelen válaszadó.

Nekem az IQ szintemmel semmi probléma nincs. Fura de összemérném a tiéddel.

Vagy csak azzal pl hogy az életben ki ért el többet.


És a pszichológusok úgy jönnek ide hogy sokan azért is tartanak kutyát mert nincs kivel beszélgetniük. És velük beszélik meg lelki gondjaikat. Mint ha az állatok értenék mint mondasz nekik. És pont én nem vagyok normális amikor az előttem író AKUMI

" Még az achátcsigáimnak is minden takarításkor átrendezem a helyüket, meg kiveszem őket, mert nekik is kell a változatosság" Csigákkal ezt csinálja a kutyáit meg múzeumba viszi (ez csak fikció).


És gondolom a 16-os válaszadó is te vagy.

De nem hiszem el hogy te a szabadtartásról még nem hallottál. Akkor nem értem milyen hülyeséget olvastál.

2012. okt. 3. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:

Ki ért el többet az életben? Most komolyan? Ha valamire való ember lennél már nem kezdenél el ilyeneket írni.

" Mint ha az állatok értenék mint mondasz nekik. "

Nem az állatok egy darab fának felelnek meg, amit odébb dobsz ha épp nincs szükséged rá?

"Sokan azért is tartanak kutyát mert nincs kivel beszélgetniük "

Ezt a sokant gondolom saját kutatásaidra alapozod, bár inkább beszélgessen valaki egy állattal mint legyen játékfüggő vagy bármilyen más.

Az hogy meg miért fáj neked hogyha valaki rendesen törődik az állataival csak isten tudja.

2012. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 Szilvi & Argos ***** válasza:

Ilyent: szomorú, hogy vannak ilyen kutyatartók :(

Tudod, aközött, hogy a kutya kibír vmit vagy JÓL él, ÉG ÉS FÖLD A KÜLÖNBSÉG: és ha már az ember kutyát tart, ami ugyebár nem kötelező, akkor biztosítsa minden téren a tőle telhető legjobbat az állat számára...ugyanis NEM A KUTYA AKAR OTT LAKNI...

Lehet, hogy egy összetákolt, huzatos kutyaházzal, mocskos vízzel, minimális étellel, nulla foglalkozással láncon elél egy kutya, tehát a minimumot megkapja...de nem él JÓL.

Aki a normális étkeztetést, alapvető oltásokat, féreghajtásokat, külső élősködők elleni védekezést, minimális nevelést-sétát-játékot-foglalkozást nem tudja, vagy NEM AKARJA biztosítani a kutyának, az NE TARTSON KUTYÁT!!! Ennyire egyszerű...

2012. okt. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!