Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Most egyhetes kutya kibírja-e...

Most egyhetes kutya kibírja-e a telet odakint?

Figyelt kérdés
Van egy kutyám, a párja 14 év után kimúlt. Kellene mellé egy társ. Kínáltak egy pulit, amely másfél hetes, de nem akarják megtartani, sőt, hogy mit akarnak vele, le sem írom. Sok szalmával kutyaházban, a másik kutyával kibírja?
2012. okt. 2. 22:06
1 2 3
 21/30 Ilyent ***** válasza:

19-es ezt te írtad "Ilyent te egy nagy iq huszár lehetsz" "Ha valamire való ember lennél már nem kezdenél el ilyeneket írni" Hát most akkor mi van??? Te nyugodtan minősíthetsz engem???

És nem tudom ki mondta hogy fadarab.

Saját kutatás??? Igen fülem és szemem is van. És nem fáj nekem hogy valaki még a kutyája seggét is kinyalja. Csak nem tartom normálisnak. És miért kellene egy kutyának a házban lennie még mindig nem értem. De szerintem te sem tudod.


Szilvi & Argos

Szerintem a kérdező biztosítaná neki a tőle lehető legjobbat. Csak a házba nem engedi be.

"Lehet, hogy egy összetákolt, huzatos kutyaházzal, mocskos vízzel, minimális étellel, nulla foglalkozással láncon elél egy kutya, tehát a minimumot megkapja...de nem él JÓL"

Gondolom ugyanennyit gondolsz embertársaidra is akik ilyesmi körülmények között élnek?! De szép is lenne.


És itt egy egyszerű kérdés van. Hogy a kölyök kutya kibírja-e a telet odakint?

És igen ki. Ha meg nem a természetes szelekció áldozata lesz.

2012. okt. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
A mi kutyánk sem jöhet a házba. Ettől függetlenül kiskorában ha tél lett volna bejöhetett volna, hogy ne fagyjon meg.
2012. okt. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 A kérdező kommentje:

Az ember időnként az elveit felülbírálja, pld. amikor a megmaradt kutyánkat meg kellett operálni, mert a méhe bedurrant, az elveim ellenére a szobában aludt, és kétóránként éjszaka fel kellett hozzá kelni, kivinni, stb. A kutyaházban elférnének mindketten, jó sok szalmát szoktam berakni, meg a bejáratot takarom egy vastag padlószőnyeggel, amely csíkokra van vágva, tehát ki és bebújás után a súlyától fogva elzárja a bejáratot, és valamennyi meleget benn tart. Attól nem félek, hogy nem fogadja el a pulit, mert a fiam hazahozott egy parkolóba kidobott két macskakölyköt, azokat pátyolgatja a kutya és odaengedi magához. Köszönöm a 8 hetes tanácsot, megpróbálom, legfeljebb fizetem az ennivalót.

Ami pedig a tisztelt idegbeteg kommentelőket illeti, szemeteljenek össze egy másik rovatot, ha kérhetem őket nagy tisztelettel. A t*kömet sem érdekli a magasztos eszmecseréjük!

2012. okt. 3. 17:57
 24/30 Szilvi & Argos ***** válasza:

Gondolok embertársaimra is...csak amíg ők tudnak változtatni és javítani életükön, addig az állatok ki vannak szolgáltatva az EMBERNEK!!!


Kedves Kérdező: ha mindig száraz szalma van alattuk és le van takarva a bejárat, az már jónak tűnik :)

2012. okt. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 A kérdező kommentje:
Az eszem megáll: A két kis kölyökmacska kinevezte a kutyát pótmamának, evés után mennek "szopizni", a kutya meg tűri. Ha meghozom kölyökpulit, mi lesz? Összevesznek, vagy lesz egy vegyes család?
2012. okt. 6. 08:38
 26/30 anonim ***** válasza:
Szerintem összevegyülnek (azért azt megnézném :))...
2012. okt. 6. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Ha le tudom fényképezni őket, majd felteszem. Egyelőre ha kinyitom az ablakot, akkor szétrebbennek, mert a kutya feláll érdeklődni. Ami érdekes, van egy nőstény macsekunk, és a kiscicák nem őt fűzték meg, hanem a kutyát.
2012. okt. 6. 22:12
 28/30 anonim ***** válasza:
Talán azért, mert a kutya nyugisabb volt, mint a macsek :)
2012. okt. 8. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 A kérdező kommentje:
Lehet, de mára már teljesen kisajátították a kutyát, nagy erővel szopják, pedig nem jön a tej. A kutya meg zavarban van, de tűri.
2012. okt. 8. 19:29
 30/30 A kérdező kommentje:
Az időjárás kegyes volt, a kiskutyának megnőttek az esélyei. Sokat nőtt, ki van gömbölyödve, egy percig sem sírt azóta, hogy meghozták. Pedig nagyon kis vakarék volt, egy nagy buksi, és kis csenevész test hozzá. Mára kishordó lett, és a nagykutyával alszik.
2012. nov. 18. 20:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!