Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha még sűrűbben féregtelenítem...

Ha még sűrűbben féregtelenítem az árt nekik, vagy használ?

Figyelt kérdés
Eddig három havonta féregtelenítettük a kutyáinkat, de most szeretnénk kisbabát, és azt hallottam valakitől, hogy még jobb ha két havonta kapnak féreghajtó tablettát, így még higiénikusabban élhetnének együtt. A kutyusok bentiek.

2012. okt. 4. 10:04
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Kedves 26os a lelövi valami vadbaromhoz füzném hozzá.. hogy nekem már volt olyan hogy vidéken nem tudtunk kimenni a házból mert valami ön sétáltató njkeverék éppen úgy gondolta hogy nem enged ki minket... Rendőrség vidéken szarik az ilyenre.. amúgy pesten is.. Kicsi voltam még nem emléxem mi történt csak hogy nem engedett ki a kutya valahogy nagyapám elintézte vagy elment a kutya.. Am 4kutyám van nem pártolom a kutyakilövést de van amikor nem igen van sok más mód...
2012. okt. 4. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
26-os vagyok. A lelövi egy vadbarom úgy értetődik, hogy sokan, ha látnak kint az utcán kóbor vagy akár nyakörves kutyát, lelövik, mert hát közterületen volt, stb..találkoztam ilyennel. Engem is támadott már meg ilyen önsétáltató kutya, hála a "gazdinak". De bármi történik, az nem a kutya hibája. Ha meg valamit magadra vettél a "lelövi egy vadbarom" kifejezésemből, arról nem én tehetek..
2012. okt. 4. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!